Napsal 5. říjen 2018 Tadeáš Mima v rubrice Nominace na turnaje

Nominace mládeže 13.–14. 10. 2018

Hattrick oznamuje nominace na nadcházející soutěžní akce:

Přípravka Blue a Red 14. 10.
kategorie: přípravka
družstvo: přípravka Red a Blue SH Křenovice
místo konání: SH Křenovice
doprava: vlastní
trenéři: Sabina Grycová, pan Horák
sraz:  9:15 SH Křenovice (Bratří Mrázků 635, Křenovice u Slavkova)
nominace: Adametz J., Adametz T., Buchta, Fišer, Gryc, Křížan M., Langer, Leonhardová, Loučková, Mahdal, Mojžíšová, Musilová, Oháňka, Roznos, Slováček, Standara, Staněk, Stejskal, Unčovský, Ždímal

Výběr elévů 14. 10.
kategorie: mladší žáci
družstvo: výběr elévů
místo konání: SH Tuřany
doprava: vlastní
sraz: 8:50 SH Tuřany
trenéři: Matěj Hronek
nominace: Pimek (G), Slezák, Spousta, Milichovsky, Loučka, Langer, Veselý, Polák, Beneš, Tyll, Carda, Klusoň A

Mladší žáci B 13. 10.
kategorie: mladší žáci
družstvo: mladší žáci B
místo konání: SH Tuřany
doprava: vlastní
sraz: 8:50 SH Tuřany
trenéři: Pavel Kocourek
nominace: Sedlář (G), Valíček (G), Mach D, Mikula, Mrkos, Sedláček, Skřepek, Slováček, Figrán, Hradil, Koch, Malý, Slezák, Šanca, Vašíček

Mladší žáci A 13. 10.
kategorie: mladší žáci
družstvo: mladší žáci A
místo konání: SH TJ Znojmo
doprava: vlastní
sraz: 9:20 SH Znojmo
trenéři: Sabina Grycová
nominace: Musil (G), Filla (G), Gryc, Mikeš, Milichovský, Novotný, Ondřejka, Skoupý, Spousta, Tyll, Vlk, Vopička, Eliáš, Lank, Vejrosta

Dorostenci B 14. 10.
kategorie: dorostenci
družstvo: dorostenci B
místo konání: SH Pohořelice
doprava: autobus
sraz: 8:10 autobusové nádraží  Zvonařka
trenéři: Michal Havelka
nominace: Táborský (G), Huser (G), Zelinka, Klusáček, Halsch, Lukáš, Trávníček, Procházka T, Hájek P, Lank, Košík, Sláma, Valíček, Ambros, Malec

pozn.: Příští nominace už budou vystavovány pouze prostřednictvím členské sekce. Někteří doposud nejsou v členské sekci registrováni - učiňte tak prosím co nejdříve, aby nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním, že někdo o nominaci nevěděl. Díky.