Napsal 19. července 2020 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Perfektní zdravotní pomůcka: objednejte si batoh ONNIK

Ve fanshopu Hattricku můžete zakoupit užitečný výrobek, který se hodí každému hráči bez ohledu na věk. Klub nabízí speciální batoh ONNIK, který je nejen prostorný, ale navíc se stará o zdraví.

Perfektní zdravotní pomůcka: objednejte si batoh ONNIK

ONNIK je českým výrobcem batohů/vaků z Českých Budějovic. Hlavní předností jeho produktů je rovnoměrné rozložení zátěže na celá záda, aby se při nošení batohu nepřetěžovala a hráč měl co nejlepší komfort.

Čím přesně je konstrukce batohu ONNIK výjimečná? Jde o rozdělení na dvě kapsy – první je určena přímo pro hokejky, kterých se do daného prostoru vejdou až tři kusy. Druhá kapsa má menší „poličky“ pro ostatní hráčské potřeby, což rozkládá jejich váhu na větší plochu a dětem se zbytečně neničí záda.

Každý hráč si může batoh ONNIK také speciálně vyzdobit. Lze si na něj nechat natisknout jméno, nebo číslo dresu. K dispozici jsou modrá a černá varianta hned v několika velikostech. Dítě si tak může vybrat takovou verzi vaku, která mu bude dokonale sedět.  

Zdraví, pohodlí a prostornost – nejen po těchto stránkách je batoh ONNIK rozumná investice. Pokud o něj máte zájem, objednávejte na našem fanshopu ZDE.