Napsal 5. května 2020 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Novinka: Hattrick spouští aktualizovanou verzi členské sekce

Směrem k příští sezóně se Hattrick bude připravovat s novinkou. Proběhla aktualizace členské sekce na nejnovější verzi, která má novou grafickou podobu i funkce.

Novinka: Hattrick spouští aktualizovanou verzi členské sekce

V členské sekci fungují základní aspekty stejně jako v předchozí verzi. Nadále tak jsou k dispozici nástěnky jednotlivých kategorií, kde lze komunikovat s trenéry družstev a oznamovat všechny důležité informace. Kromě rozdělení na samostatné kategorie je viditelná také celoklubová nástěnka, kde se objevují sdělení týkající se všech členů Hattricku.

Při přechodu na novou členskou sekci došlo také k zařazení hráčů do věkových kategorií pro příští sezónu 2020/2021. Už nyní se tak vše nachystalo takovým způsobem, aby příprava na následující ročník probíhala v rámci současné situace co nejplynuleji.

Ke členské sekci Hattricku se prokliknete odkazem https://clen.hattrick-brno.cz.

Kompletní návod k nastavení účtu v nové členské sekci

V rámci spuštění nové verze členské sekce Hattricku Brno vám přinášíme kompletní přehled všech kroků, které jsou potřeba k úspěšnému prvnímu přihlášení. Detailní postup a instrukce naleznete v textu níže.

Máš dvě možnosti, jak si začít vytvářet svůj nový profil v členské sekci. Buď člen, kterého zastupuješ, požádá o vytvoření nových přihlašovacích údajů, nebo zahájíš celý proces ty jakožto rodič/zákonný zástupce. V prvním případě už máš na e-mailu pozvánku a začneš až od bodu 3 těchto instrukcí. Ve druhém případě začni od bodu 1. Pak už je postup stejný:

1) Přejdi na přihlašovací stránku https://clen.hattrick-brno.cz/ a klikni na "Přihlásit se původním loginem".

2) Zadej přihlašovací jméno člena, kterého zastupuješ, do původní verze platformy. 
To se skládá se z posledních dvou číslic roku narození člena, celého příjmení a prvního písmene křestního jména, vše malými písmeny bez diakritiky a mezer. Rodič, který zastupuje příkladového člena jménem Petr Máchal narozeného v roce 1985, tedy použije jeho původní přihlašovací jméno 85machalp.

3) Na e-maily přiřazené k profilu v původní platformě přijdou pozvánky s PIN kódy a odkazy na vytvoření nových účtů.
To znamená, že si svůj vlastní profil vytvoříš ty jako zástupce, ale zároveň přijde do mailu pozvánka i členovi (dítěti), pokud měl ke svému účtu v původní verzi přiřazený i svůj e-mail. Pokud člen (dítě) nemá svůj e-mail a pozvánka tedy přijde jen na e-mail rodiče, je třeba vytvořit si přístup rodičovský. Člen mít aktivní přístup ani nemusí, případně ti ho později pomůže vytvořit sekretariát, aby měl člen do platformy také přístup.

4) Proklikni odkaz a zadej PIN kód z e-mailu.

5) Na další stránce vyber, že jsi zástupce/rodič, a pak si nastav e-mail, kterým se nově budeš přihlašovat.
Je ale možné, že platforma díky údajům z původní verze už sama ví, že jsi rodič a vybírat nic nebudeš muset.

6) Dále vyplň své jméno a příjmení. Také je důležité nastavit si bezpečné heslo a v posledním poli ho pro potvrzení vyplnit ještě jednou.
Heslo musí mít alespoň 6 znaků a jeho sílu poznáš podle červené nebo zelené čáry pod polem.

7) Jakmile údaje odešleš a vše proběhne správně, dostaneš se zpět na přihlašovací stránku do klubové sekce klubu, kde se už můžeš přihlásit pomocí nově vytvořených přihlašovacích údajů.