Napsal 19. duben 2020 Tadeáš Mima v rubrice Rozhovory

Legenda nekončí, Luděk Ondráček obleče dres Hattricku i v následující sezóně

Také v následující sezóně se Hattrick bude moct spolehnout na velkou oporu. Nejproduktivnější hráč týmu Luděk Ondráček se rozhodl pokračovat, aby pomohl klubu v dalších bojích mezi elitou. Nyní končit nechtěl i proto, že se kvůli koronaviru nedohrál celý ročník.

Legenda nekončí, Luděk Ondráček obleče dres Hattricku i v následující sezóně

„Osobně se už po každé sezóně rozhoduji, jestli pokračovat, nebo pověsit florbal na hřebík. Po uplynulém ročníku, který ukončil koronavirus, jsem si říkal, že takto kariéru nechci uzavřít,“ zdůraznil Luděk Ondráček. Vnitřně cítil, že ještě nenastala ta správná chvíle. „Doma mám velkou podporu manželky. Dcera nám ale rychle roste a člověk si uvědomuje, že chce více času trávit doma,“ popisoval brněnský tahoun.

Nakonec však rozhodlo sportovní srdce a touha ještě zabojovat na hřišti. Ve zkráceném ročníku 2019/20 byl Ondráček klíčovým hráčem Hattricku, když s jednadvaceti góly a šestnácti asistencemi obsadil čelo týmové produktivity. Druhé místo patřilo až s odstupem jedenácti bodů Martinu Nagyovi.

Ondráček proto jednoznačně bude důležitým členem mužstva i v další sezóně. Ještě se však uvidí, s jakými ambicemi se Hattrick v příštím ročníku představí. „Důležitá bude podoba kádru, jak rychle se nám uzdraví kluci z loňských zranění a co pro nás trenéři všechno vymyslí,“ vyjmenoval Ondráček. Zároveň věří, že se tým doplní o zkušenější hráče i mladé naděje. „Doufám, že se vyvarujeme výkyvů formu, vyhnou se nám zranění a že postoupíme do play-off,“ dodal.