Napsal 24. března 2020 Pavel Kocourek v rubrice Mladé naděje Hattricku

Klubový projekt Nepřestávej Trénovat startuje!

Poslední dobou je jedním z častých témat slovo karanténa. Studenti se učí doma, školy zavřené, společenské události zrušené a kluby nemohou trénovat. Ovšem ani tato situace není záminkou čekat, než se všechno vrátí do normálu. Proto vznikl projekt Nepřestávej Trénovat.

Klubový projekt Nepřestávej Trénovat startuje!

Projekt si klade jednoduchý cíl: Poskytnout hráčům co možná nejlepší péči a servis na dálku, tudíž maximálním možným způsobem suplovat běžné tréninky pod vedením trenérského týmu. A to i přes omezené možnosti i prostor, na kterém se dá aktuálně pracovat.

Nepřestávej Trénovat nabídne hráčům kompletní tréninkový proces třikrát týdně. Jeho obsahem bude warm-up, kondiční a florbalová část. Na závěr nebude chybět protažení. Tým trenérů nezapomíná ani na brankáře, pro které se už nyní chystají speciální tréninkové jednotky.

Myšlenka projektu je jasná. Nesnažit se vydávat edukativní videa s jednotlivými cviky, kterých je na internetu plno. Klíčem je zaměřit se na komplexní přípravu, kdy jedno video bude pro hráče znamenat jeden trénink. A v rámci možností tak bude přesně vědět, v jakém pořadí a které cviky dělat. Stejně jako při klasickém tréninku na hale.

Samotným trénováním ale projekt nekončí! Každý týden se vyhlašuje výzva, ve které mohou hráči soutěžit o hodnotné ceny s motivy Hattricku Brno. První výzvu od trenérů přijal Adam Hemerka, který ji momentálně předává i všem ostatním. Budeš lepší?! Ukaž se!

Karanténa není výmluva. Společně vše dokážeme. Pojďme makat, ať z této situace vyjdeme silnější! A vzkaz pro všechny hráče: Projekt odstartoval, takže si pusť video a makej. Nezapomeň, že ať se děje cokoliv, NEPŘESTÁVEJ TRÉNOVAT!