Napsal 21. března 2020 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Informace ke klubovým akcím a domácím tréninkům

FBŠ Hattrick Brno reaguje na stávající karanténu a představuje novinky, které se týkají tréninků z domu. Kromě nich nechybí ani informace k nadcházejícím klubovým akcím. Kompletní souhrn přináší šéftrenér klubu Marek Fiala v textu níže.

Informace ke klubovým akcím a domácím tréninkům

Vážení členové klubu,

Vypadá to, že současný stav, který nám neumožňuje společně sportovat, ještě chvílí potrvá. To ale neznamená, že budeme jen čekat a prohlubovat naši pohodlnost. Věříme, že doma individuálně makáte na fyzičce, individuální florbalové technice a poctivě kompenzujete. I přes značná omezení se můžeme v těchto oblastech zlepšovat a být tak připraveni kdykoliv naplno naskočit zpět do akce! Navíc, od příštího týdne společně opět začneme trénovat. Pokud nevěříš, čti dál!

Na začátek ale pár informací týkajících se klubových akcí:

  • Jakmile to stav umožní, vracíme se zpět do běžného režimu trénování!
  • Aktuálně počítáme s účastí na všech neligových turnajích (Pohár starosty, Ostrava Cup, Open Game, Prague Games, UNYP Cup) – žádný z nich nebyl zrušen, a pokud to situace umožní, určitě se jich zúčastníme. Situaci kolem turnajů sledujeme a o případných změnách Vás budeme včas informovat.
  • Letní soustředění proběhnou. Kategorie přípravka, elév, mladší žáci a starší žáci dle uvedených termínů, viz členská sekce. Kategorie dorost, junioři a muži budou mít soustředění jako každý rok v srpnu (termín i místo konání bude upřesněno).
  • Start další sezóny (termín, od nějž jednotlivé kategorie trénují) je plánován pro kategorie školka, přípravka a elév se začátkem školního roku. Kategorie mladší žáci a starší žáci budou mít start upřesněn později (je možné, že bude v určitém formátu již týden před soustředěním). Kategorie dorost a junioři budou v určitém formátu začínat už v srpnu.

A teď konečně ke společnému trénování od příštího týdne:

Připravujeme pro Vás instruované video-tréninky, které budou obsahovat tři oblasti: kompenzace, fyzickou přípravu a rozvoj individuálních florbalových dovedností. Zároveň budeme každý týden soutěžit o klubové předměty! Už od příštího týdne se tak můžete těšit na čtyři tréninky týdně pod trenérským vedením, hromadu soutěží a spoustu zábavy. Sledujte pečlivě členskou sekci a sociální sítě, kde se brzy dozvíte více. Trénujeme všichni spolu, protože SPOLU JSME HATTRICK!

Slova na závěr: Dávejte na sebe pozor, buďte ohleduplní a nepřestávejte na sobě makat! Těšíme se brzy na viděnou!

S pozdravem
Marek Fiala
šéftrenér FBŠ Hattrick Brno