Napsal 18. března 2020 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Zatrénuj si doma a ukaž, co Hattrick dokáže!

Sezóna sice kvůli koronaviru skončila, ale to neznamená, že nejde trénovat dál! I doma se dá vymyslet spousta způsobů, jak zůstat v kondici a procvičovat florbalové dovednosti. Kreativitě se meze nekladou, tak se obleč do barev Hattricku Brno a předveď, co zvládneš udělat doma za triky.

Zatrénuj si doma a ukaž, co Hattrick dokáže!

Celostátní karanténa potrvá minimálně do úterý, což znemožňuje konání tréninků klubu. Uvidí se, jak bude situace pokračovat – do doby, než se organizované tréninky opět rozjedou, se však nabízí super příležitost na sobě individuálně zamakat!

Nezahálejte a buďte co nejaktivnější. Skvělou inspiraci nabízí kampaň Českého florbalu #FlorbalDoma (o ní se dozvíte více ZDE), která motivuje hráče ukázat světu, co v nich je. I když nyní jsou doma, představivost jim rozhodně neschází a nabádají ostatní, aby hledali neobvyklé cesty k trénování. Protože přesně takto se každý hráč i gólman neuvěřitelně posouvá a objevuje, že i z nepříznivé situace může získat mnoho užitečného. A na tom ve sportu záleží!

Obleč si dresy Hattricku Brno, vezmi florbalku s míčkem a předveď, co doma dokážeš! Bude to cvičení, krátká ukázka parádiček nebo jiný druh tréninku? Ničemu se meze nekladou, protože každá snaha má cenu zlata.

Své počínání potom sdílej na sociálních sítích – klíčový je hashtag #FlorbalDoma a nezapomeň kromě @ceskyflorbal označovat také instagram @hattrickbrno. Ať všichni vědí, který klub má ty největší dříče, kteří i přes karanténu nepřestávají makat a posouvají se mílovými kroky dopředu.

Situace není natolik hrozná, aby se nenašel způsob, jak samostatně trénovat. První, kdo se chopil myšlenky v Hattricku, je starší žák Jáchym Eliáš (@jachym_elias_ ), který se zároveň s hashtagem #FlorbalDoma probojoval až na sítě Českého florbalu.

Ukaž, jak na sobě makáš ty. Nahoď klubové oblečení a nezapomeň označit @hattrickbrno. Případně můžeš video na instagramu poslat rovnou do directu. Pojďme zbořit sociální sítě v modrobílé a ukázat, že spolu jsme nejsilnější! Protože SPOLU JSME HATTRICK!

Foto: Český florbal