Napsal 11. března 2020 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Aktuální informace v souvislosti s koronavirem

Český florbal vydal rozhodnutí o průběhu florbalových soutěží, které se týkají organizace jak mládežnických, tak dospělých kategorií v době opatření Bezpečnostní rady státu proti koronaviru. Hattrick navíc zveřejnil aktuální informace spojené s klubovými tréninky.

Aktuální informace v souvislosti s koronavirem

Soutěže Českého florbalu

Florbalový region Jihomoravského a Zlínského kraje přijal k 10. březnu následující změny. Soutěže přípravky, elévů a mladších žáků jsou zatím pozastaveny a turnaje, které se mají v daném období uskutečnit, budou bez náhrady zrušeny. Soutěže starších žáků jsou dočasně pozastaveny a o jejich případné náhradě bude rozhodnuto později.

Regionální soutěže dorostenců, juniorů, mužů, žen a veteránů budou pokračovat v souladu s platným mimořádným opatřením. Turnaje, které lze v souladu s mimořádným opatřením odehrát, budou odehrány. Turnaje, které nebude možné odehrát v souladu s mimořádným opatřením či z důvodu nedostupnosti haly, budou odloženy. V souladu s příslušnými předpisy je možné, aby pořadatelé využili jiné dostupné haly, a to po schválení řídicím orgánem soutěže. Pořadatelé turnajů na místě odpovídají za naplnění mimořádného opatření.

Víkendové zápasy A-týmu Hattricku Brno s Českou Lípou v rámci play-down superligy se uskuteční bez diváků. Zápasy budou vysílány pomocí videa a online přenosů.

Tréninky Hattricku Brno

Vzhledem k tomu, že byla zavřena hala VUT, přesouvají se tréninky z VUT od středy 11. března až do konce tohoto týdne na halu Hattrick následujícím způsobem:

Junioři: středa 13:00–14:30, pátek 13:00–14:30.

Dorostenci: středa 11:30–13:00, čtvrtek 12:00–13:30.

U starších žáků se přesune páteční trénink na halu Hattrick v čase 11:30–13:00.

Informace k dalšímu týdnu se budou upřesněny podle dalšího vývoje situace.

Mladší žáci, elévové, přípravka: tréninky za dané situace normálně probíhají, o případných změnách vás budeme informovat.

Kroužky na školách: z důvodu uzavření škol jsou až do obnovení jejich provozu zrušeny tréninky.