Napsal 27. února 2020 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Junioři vyzvou v play-off Plzeň, podpořte je v boji o postup!

Hattrick se připravuje na rozhodující zápasy sezóny. Družstvo juniorů se v předkole play-off utkají o postup do osmifinále soutěže se Slavií Plzeň, na kterou narazí poprvé v ročníku. Série začíná už v sobotu 29. února od 19.30 v hale CESA VUT.

Junioři vyzvou v play-off Plzeň, podpořte je v boji o postup!

V základní části východní skupiny skončil Hattrick na druhém místě o bod za FBC Ostrava. To směrem k výběru soupeřů znamenalo, že na Brňany v předkole play-off zbyla Slavia Plzeň. A ani Západočeši si také nevedli v západní fázi špatně, protože na vyrovnaném čele tabulky obsadili třetí příčku.

Určitě tak půjde o vynikající sérii, která Hattrick hodně prověří. Svěřenci kouče Jana Niznera navíc už během sezóny ukázali, že umí zahrát na špičkové úrovni. Důkazem je desetizápasová série bez porážky, kterou Brno drželo od začátku listopadu 2019 až do vánoční pauzy.

Celkově za základní část Hattrick nastřílel 153 gólů a inkasoval jich pouze 93. Na této statistice se nejvíce podílel Adam Hudeček, když si připsal hned jednadvacet branek. Kanadské bodování týmu potom ovládl Šimon Hronek s bilancí 14+23. „Od soupeře očekávám hodně běhavou hru. Plzeň má pár silných individualit, které bude nutné uhlídat, abychom dosáhli na postup,“ uvedl Hronek.

Série se hraje na dvě vítězná utkání, přičemž to úvodní hostí Hattrick v sobotu 29. února od 19.30 v hale CESA VUT. Přijďte tak podpořit juniory v klíčovém duelu sezóny, aby mohl už o den později v Plzni stvrdit postup do osmifinále soutěže!