Napsal 18. února 2020 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Dvě jasné výhry: dorostenci zničili Orlicko-Třebovsko i Třebíč

Mladé naděje Hattricku si připsaly dvě důležitá vítězství. Družstvo dorostenců nastřílelo o víkendu dohromady 21 gólů Orlicku-Třebovsku a Třebíči, čímž ukázalo svoji slušnou formu. Obě utkání zhodnotil člen trenérského týmu Lukáš Paták.

Dvě jasné výhry: dorostenci zničili Orlicko-Třebovsko i Třebíč

„Na úvod je potřeba říct, že nás v obou zápasech čekali soupeři, kteří v technické ani fyzické připravenosti nedosahují naší úrovně,“ zmínil trenér Paták. Hattrick si proto určil samostatné cíle, jichž chtěl v této situaci dosáhnout. „Konkrétně nám šlo o to, abychom byli maximálně aktivní. I přesto, že nás občas protivníci přehrávali nahazovanými balónky nebo individuální akcí, většinou se nám dané úkoly dařily,“ vyzdvihl.

Co se však podle Patáka už tolik nevedlo, byla kvalita rozhodování a provedení akcí na poslední třetině hřiště. „Často jsme volili špatná řešení, popřípadě jsme se nekoncentrovali na základní věci,“ řekl kouč dorostenců.

Proto se hráči trápili s produktivitou a neproměnili některé šance při svém tlaku. „To by se nám v zápasech s lepšími soupeři mohlo vymstít. Je potřeba na tom pracovat, abychom ke každému duelu přistupovali stejně a po celou dobu podávali koncentrovaný výkon,“ doplnil Paták.

S konečným skóre ale mohli být dorostenci spokojeni, protože Orlicko-Třebovsko porazili 10:1 a na Třebíč si vyšlápli 11:5. Další utkání soutěže pak následují v sobotu 29. února, kdy Hattrick nastoupí proti Jihlavě a Jindřichově Hradci.

Související utkání
5:11
(0:2, 3:4, 2:5)
Neděle 16. února 2020, 16:00
SH Žirovnice
Související utkání
10:1
(2:0, 3:1, 5:0)
Neděle 16. února 2020, 11:30
SH Žirovnice