Napsal 4. února 2020 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Mladé naděje Hattricku: 2. února 2020

Neděle patřila nejzkušenějším kategoriím mládeže Hattricku. Do hry se dostali dorostenci a junioři, jak se jim dařilo přímo na hrací ploše?

Mladé naděje Hattricku: 2. února 2020

Junioři

Uplynulý víkend přinesl zápas juniorů proti Olomouci. A měření sil přineslo jasný výsledek, když Brňané uspěli 13:2. Jak se utkání vyvíjelo a co k výkonu hráčů řekl trenér Jan Nizner, se dozvíte ZDE.

Dorostenci B

Další turnaj čekal na dorostence B, kteří si na úvod zahráli s Aligators. „Soupeř přijel jen v šesti hráčích do pole. Bohužel jsme ale tento zápas absolutně nezvládli v hlavách, protože musíme soupeře naprosto rozdrtit,“ řekl trenér Lukáš Paták. To se však nedělo, což hráče Hattricku rozhodilo. „Doufám, že si z toho odneseme hlavně ponaučení, že je potřeba se stoprocentně soustředit proti každému soupeři. Protože po florbalové stránce toho duel tolik nepřinesl,“ upozornil kouč družstva.

Druhý zápas s Kyjovem naopak nabídl parádní podívanou. „Dostávali jsme se tak do spousty situací, díky nimž se můžeme zlepšovat,“ ocenil Paták. Dorostenci několikrát dorovnali skóre a střídal pasáže, kdy více útočil s těmi obrannými.

„Celkově má smysl hodnotit pouze toto utkání, kdy předvedli všichni hráči včetně gólmana Buršíka velmi dobrý výkon. Zejména pro starší žáky se jedná o super zkušenosti, kdy se minimálně vyrovnali jednomu z nejkvalitnějších týmů soutěže,“ uznal na závěr Paták.

Související utkání
9:7
(3:2, 2:1, 4:4)
Neděle 2. února 2020, 12:00
SH Křenovice
Související utkání
11:7
(4:1, 3:1, 4:5)
Neděle 2. února 2020, 9:00
SH Křenovice