Napsal 10. ledna 2020 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Mládež září mezi elitou: dva hráči v zápase s repre, další ve výběrech

Hattrick opět ukázal, že vychovává špičkovou mládež. Matyáš Kůra a Šimon Hronek se zúčastnili přátelského utkání moravské části reprezentace juniorů s A-týmem Hattricku. V těchto dnech se konají také turnaje regionálních výběrů dorostenců a starších žáků, na kterých klub má celkem sedm zástupců.

Mládež září mezi elitou: dva hráči v zápase s repre, další ve výběrech

Hronek a Kůra se v duelu Hattricku a juniorské reprezentace určitě neztratili. Na hřišti ukázali skvělé výkony a potvrdili, že mohou patřit ke klíčovým hráčům družstva. Díky tomu mají solidní pozici do následující fáze sezóny, kdy budou nadále rozvíjet svůj talent.

Hráčské duo Kůra–Hronek zamířilo také na turnaj regionálních výběrů dorostenců v Ostravě. Společně s nimi v týmu nechybí ani Matěj Bednář, Lukáš Suk a Jiří Hájek. Jihomoravané navíc zvládli první den turnaje bezchybně a vedou tabulku se šesti body.

Zápasy výběrů starších žáků začnou v sobotu, kdy se do akce dostanou i dva členové Hattricku. Do domácího turnaje v hale CESA VUT se zapojí Jáchym Eliáš s Michalem Malcem. Duely základní skupiny odehrají proti Moravskoslezskému a Jihočeskému kraji, v nichž se rozhodne, jestli půjdou do bojů o medaile.

Výsledky regionálních výběrů na víkendových akcích najdete ZDE.