Napsal 1. ledna 2020 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Vzhůru za věhlasnou trofejí! Mládež míří na Prague Floorball Cup

Do roku 2020 vstoupí Hattrick špičkovými zápasy na turnaji v Praze. Hned pět týmů různých věkových kategorií se představí od pátku 3. do neděle 5. ledna na Prague Floorball Cupu. A všechna družstva čekají těžké zápasy proti silným soupeřům.

Vzhůru za věhlasnou trofejí! Mládež míří na Prague Floorball Cup

Dorostenci budou hrát v kategorii B03, kde je čeká pětičlenná skupina s týmy jako Sparta Praha, Říčany, Chomutov nebo Mladá Boleslav. Nic snadného nečeká ani starší žáky B05, kteří vyzvou Floorball Group Team, Dačice a slovenské Snipers Bratislava.

V nominaci Hattricku nechybí ani celek B07 tvořený mladšími žáky. Brněnští hráči se vedle Sparty Red a Florbalové akademie MB utkají také se zahraničním rivalem FS Masters z Lotyšska. A pokud se Hattricku poštěstí, může v další fázi turnaje narazit na ostatní protivníky z cizích zemí, jako jsou Německo (MFBC a Piranhhas Hamburg) nebo opět Lotyšsko (Valmiera).

Dalšími zástupci klubu budou členové Hattricku B09, kteří věkové spadají mezi elévy. Ti zabojují o postup do bitev o medaile proti FBK Piráti Sokol Chrudim, Floorball Club Písek a Wizards DDM Praha 10. Zbývajícím reprezentantem Hattricku se pak stane kategorie přípravky B11 – jejími soupeři budou Chodov, Chrudim, Olomouc či Tachov.

Základní skupiny se hrají v pátek a sobotu 3.–4. ledna. Na ně potom navazují utkání play-off s finálovými duely v neděli 5. ledna. Zároveň pokud se některé družstvo neprobojuje do vyřazovací části A, kvalifikuje se do „béčkového“ turnajového pavouka. Za každé situace tak stále bude o co hrát.

Jak si povede Hattrick na Prague Floorball Cupu 2020? Další podrobnosti včetně všech výsledků najdete na oficiálním webu turnaje ZDE.