Napsal 30. listopad 2019 Tadeáš Mima

Hattrick čeká první domácí TV zápas s Black Angels

Historický moment se blíží. Už v pondělí 2. prosince od 19.30 přivítá Hattrick Brno v hale Vodova pražské Black Angels před kamerami ČT Sport. Zároveň půjde o souboj dvou nesmiřitelných rivalů, kteří loni bojovali o postup o superligy.

Hattrick čeká první domácí TV zápas s Black Angels

Brňané potkali Black Angels v loňské sezóně první ligy, kdy pomýšleli na nejvyšší soutěž. Svěřenci Marka Fialy ale všechny vzájemné duely prohráli. A to nejen v základní části, ale také ve finále. Black Angels tak postoupili do superligy přímo, zatímco Hattrick musel jít přes baráž s městským rivalem Bulldogs.

Domácí florbalisté celkově nemají příznivou bilanci se svým nadcházejícím soupeřem. Loni jej sice porazili v osmifinále poháru, ale v ligové soutěži jej naposledy rozstříleli 8:2 v lednu 2017. To znamená téměř před třemi lety. Od té doby se táhne série porážek.

„Oba týmy podle mě ukazují, že v superlize nejsou omylem. Bude to tuhý boj o to, kdo se zase více priblíží play-off. Druhá polovina tabulky je extrémně vyrovnaná, proto jsou každé tři body zlaté,“ uvedl obránce David Sládeček.

Přijďte podpořit Hattrick na halu Vodova i vy! Pro klub jde o první bitvu před kamerami na domácím hřišti a hráči si zaslouží luxusní atmosféru. Televizní utkání moderuje známý bavič a bývalý fotbalista Petr Švancara. Vstupné na zápas je zdarma.