Napsal 28. listopad 2019 Tadeáš Mima

Statistiky: Dvě stě bodů překonal Coufal, na padesátý gól čeká Nagy

Minulý týden se opět hýbaly statistiky Hattricku Brno. V zápase s Českou Lípou dosáhl 200. bodu v superligové kariéře David Coufal, který navíc přidal další bod o dva dny později proti Chodovu. Minulá utkání vyšla také Martinu Nagyovi, jemuž schází jediná trefa k padesáti gólům v nejvyšší soutěži.

Statistiky: Dvě stě bodů překonal Coufal, na padesátý gól čeká Nagy

V listopadu se dostal do výborné formy Lukáš Jalový. Z posledních tří duelů má sedm bodů za tři branky a čtyři asistence, doma proti Chodovu navíc zaznamenal senzační bilanci 2+2. Tím si přilepšil v historických statistikách klubu a přiblížil se na tři body Davidu Sládečkovi (15+41). Právě tito dva hráči jsou nejproduktivnější obránci aktuálního kádru Hattricku.

Čelo týmových statistik patří Luďku Ondráčkovi, který v součtu se 133 body (71+62) vede nejtěsnějším rozdílem před Markem Fuchsem (86+46). Třetím v pořadí je Jan Grábl, jenž o víkendu odehrál svůj 140. zápas v dresu Hattricku.

Velký milník v superligových číslech překonal David Coufal. O uplynulém víkendu překonal jubilejní hranici 200 bodů v nejvyšší soutěži a momentálně jich má už 201. V každém z předchozích pěti utkání se do statistik zapsal Martin Nagy a nyní čeká, kdy svůj superligový zisk zakulatí padesátou brankou (49+22).

Hráči Hattricku dostanou další šanci, aby se zapsali do historických tabulek, už v pondělí 2. prosince. Ten den přivítají v hale Vodova svého velkého rivala Black Angels, a to před televizními kamerami ČT Sport od 19.30. Přijďte se na utkání podívat i vy, vstup je zdarma.