Napsal 23. listopad 2019 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Neopakovatelný zážitek: televizní zápas proti Black Angels!

Blíží se ostře sledovaný zápas. Nelítostný boj, který tady ještě nikdy nebyl. A není jasné, kdy se opět zopakuje. Už 2. prosince od 19.30 začne ve sportovní hale Vodova televizní utkání mezi Hattrickem Brno a Black Angels. Vstup bude zdarma.

Neopakovatelný zážitek: televizní zápas proti Black Angels!

Půjde o historicky první domácí TV duel v Superlize florbalu. Brňané přitom narazí na protivníka, kterému má po minulém ročníku co vracet. Black Angels ovládli základní část první ligy právě před Hattrickem a následně nad ním uspěli i ve finále soutěže. Svěřenci trenéra Marka Fialy proto museli projít do superligy přes nevyzpytatelnou baráž.

Nyní však může Brno napravit vše, co se předtím nepovedlo. Oba týmy se chtějí přiblížit pozicím play-off a Hattricku se nenabízí vhodnější příležitost bodovat než právě v tomto souboji. Je čas ukázat Black Angels, jak vypadá pořádná odplata. Navíc před kamerami ČT Sport, což bude sám o sobě historický moment.

Pro každý klub je obrovská odměna, když může připravit svůj televizní zápas. A Hattrick chce ukázat celému Česku, že je suverénně nejlepší. Že umí bojovat na hranici možností a má za každé situace podporu neuvěřitelných fanoušků.

Zapište si tak do kalendáře datum 2. prosince a přijďte od 19.30 fandit na halu Vodova i vy! Tým vás bude potřebovat. Jde o výjimečnou situaci, která se opakuje velmi zřídka. Každý, kdo je členem Hattricku a záleží mu na něm, proto nesmí na utkání za žádných okolností chybět.

Na místě bude čekat i velké překvapení v podobě Petra Švancary, který se ujme role speakera a vyhecuje atmosféru v aréně k naprosté dokonalosti. To se musí zažít.

Dejte o televizním duelu vědět i svým přátelům a sdílejte mezi ně videopozvánku. Celý klub a všichni hráči děkují za vaši věrnost a budou se těšit v pondělí 2. prosince. Protože #SpoluJsmeHattrick!