Napsal 5. listopadu 2019 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Stoprocentní víkend! Junioři vyhráli nad soupeři z jižních Čech

Maximální počet bodů získali o uplynulém víkendu junioři Hattricku. Ve dvou domácích zápasech zvítězili nad Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem. Díky tomu se Brňané dostali výše tabulkou.

Stoprocentní víkend! Junioři vyhráli nad soupeři z jižních Čech

Brňané bodovali v sobotu nad českobudějovickými Štíry, když je přestříleli 9:6. Hattricku pomohla k úspěchu hlavně první třetina, kterou ovládl rozdílem čtyř gólů. Soupeř se pak sice snažil dotáhnout manko v poslední dvacetiminutovce, ale už bylo příliš pozdě.

Další vítězství svěřenců Jana Niznera přišlo v neděli poté, co Brno uštědřilo debakl Jindřichovu Hradci 12:2. Dvě trefy a stejný počet asistencí zaznamenal Šimon Hronek, kromě něj se bodově dařilo i Matyáši Kůrovi (1+3). Hattrick tak nastřádal šest bodů z víkendových soubojů, což je nejvyšší možný počet.

Brňané svými úspěchy smazali porážky z předchozího týdne, kdy nestačili na Olomouc a FBS Ostrava. Hattrick se proto nyní pohybuje na třetím místě skupiny Východ. Další protivník čeká Hattrick v sobotu 10. listopadu, kdy zamíří na hřiště FBC Ostrava.

Související utkání
9:6
(5:1, 3:2, 1:3)
Sobota 2. listopadu 2019, 19:00
SH Maloměřice
Související utkání
12:2
(3:0, 2:0, 7:2)
Neděle 3. listopadu 2019, 15:30
SH Maloměřice