Napsal 4. říjen 2019 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

BRuNO Family Park je novým partnerem Hattricku Brno

FBŠ Hattrick Brno vítá ve svých řadách nového partnera! Tím se stává zábavní BRuNO Family Park sídlící na adrese Kigginsova 2, Brno-Slatina, který přináší dokonalé vyžití pro rodiny s dětmi.

BRuNO Family Park je novým partnerem Hattricku Brno

Moderní BRuNO Family Park je vhodný pro děti každého věku. Kromě vnitřní části, která čítá přes čtyřicet atrakcí na prostoru čtyř tisíc metrů čtverečních, má areál také venkovní část, kde nechybí vedle spousty dalších aktivit ani úžasný Vodní svět. Přímo v areálu je možnost se občerstvit v brasserii Zobka, případně se potom stavit v přilehlé restauraci Hnízdo.

BRuNO Family Park nabízí také příměstské tábory pro děti ve věku od tří do dvanácti let. Nejbližší termín se koná v době podzimních prázdnin, které budou na konci října. K dispozici je i rezervace areálu v rámci firemních akcí nebo narozeninových oslav.

Sledujte naše sociální sítě, kde brzy budete mít možnost spolupráci s BRuNO Family Park poznat ještě blíže. Kompletní informace o zábavním parku naleznete na jeho webových stránkách www.brunofamilypark.cz.