Napsal 3. září 2019 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Hattrick pořádá nábor: Staňte se mladými nadějemi našeho klubu!

Florbalová sezóna se rozbíhá naplno. Nabízí se tak ideální možnost přihlásit děti do FBŠ Hattrick Brno, který hledá nové mladé naděje. Zúčastněte se klubového náboru a staňte se součástí naší rodiny! Přijít mohou holky i kluci bez rozdílu věku.

Hattrick pořádá nábor: Staňte se mladými nadějemi našeho klubu!

Špičková práce s mládeží

Radost ze hry, spokojenost dětí, individuální přístup a odborná péče. To jsou pro nás stěžejní hesla, jejichž garanty jsou všichni pracovníci Hattricku v čele se zkušenými, odborně vzdělanými a licencovanými trenéry florbalu.

Výchova, komplexní rozvoj a zdraví dětí

Dobře víme, co obnáší výchova dětí. Proto si dáváme za prioritu vychovávat z dětí slušné a sebevědomé osobnosti, které budou úspěšné a spokojené v budoucím osobním i sportovním životě. Kromě samotného florbalu se v Hattricku soustředíme na všestranný rozvoj dětí, aby byly v budoucnu připraveny na kterýkoliv sport či aktivitu, kterou si zvolí. K tomu všemu Hattrick spolupracuje s odborníky z oblasti fyzioterapie, kondičními trenéry nebo doktory. Je tak zajištěna prevence zranění, zdraví dětí a včasné odhalení případných nedostatků.

Nejúspěšnější brněnský klub

Úspěch jde ruku v ruce s dobrou prací. Nespíme a neustále se zlepšujeme. Díky tomu jsme aktuálně nejúspěšnějším florbalovým oddílem nejen v Brně, ale i na celé jižní Moravě! Důkazem je účast A-týmu v nejvyšší české soutěži, skvělá umístění mládežnických družstev v dlouhodobých ligách a pravidelné medailové úspěchy z nejprestižnějších turnajů doma i v zahraničí.

Tradice, zázemí, budoucnost

20 let zkušeností, vlastní hala s moderním vybavením v městské části Brno-Lesná, moderní trendy sportovní přípravy a odborný personál. To vše poskytuje našim členům maximálně efektivní prostředí pro rozvoj každého jednotlivce po lidské i sportovní stránce.

Nábor do Hattricku probíhá celoročně a není pouze chlapeckou záležitostí. Přijít může skutečně úplně každý bez rozdílu věku a pohlaví. Ať jsi holka nebo kluk, teenager či předškolák, rádi tě přivítáme mezi sebou!

Staň se jedním z nás, protože SPOLU JSME HATTRICK!

Kontakt

 Telefon +420 728 189 829, nebo prostřednictvím e-mailu na adrese fiala@hattrick-brno.cz.

Kategorie pro sezónu 2019/20

Nyní přijímáme následující ročníky:

Školička2013 a mladší
Přípravka2011-12
Elévové2009-10
Mladší žáci2007-08
Starší žáci2005-06
Dorostenci2003-04
Junioři2001-02