Napsal 6. srpen 2019 Tadeáš Mima v rubrice Preview

Blíží se start sezóny, Hattrick ji zahájí vrcholovou skupinou poháru

Hattrick naskočí do nové sezóny stejně jako před rokem. Už v srpnu se tým zapojí do vrcholové části Poháru Českého florbalu, kde ho čekají zápasy s atraktivními soupeři. Nebude chybět například ani velké brněnské derby.

Blíží se start sezóny, Hattrick ji zahájí vrcholovou skupinou poháru

Vrcholová fáze poháru má podobu základních skupin, kde se utkají účastníci Tipsport Superligy i první ligy. Hattrick tak čekají protivníci, na něž narazí i během svého premiérového roku v nejvyšší soutěži – Tatran Střešovice a Sokol Pardubice. Souboje o postup do play-off potom uzavře klasické derby s Bulldogs Brno, které Hattrick na jaře poslal do první ligy.

Skupinu otevřou Brňané v legendární Stodole, kde vyzvou šestnáctinásobného mistra ČR ze Střešovic. Utkání se odehraje ve čtvrtek 15. srpna od 20.30 hodin. Další duel se uskuteční na domácí hale v Maloměřicích, kam v úterý 20. srpna (začátek 20.15) zavítá úřadující držitel poháru Pardubice. Závěr vrcholové části obstará očekávaná bitva s Bulldogs, kterou budou opět hostit Maloměřice v neděli 1. září v 18.00.

Svěřenci trenéra Marka Fialy se umí v poháru pořádně rozjet. To ukázali už před dvěma lety, kdy jim ve čtvrtfinále vystavil stopku až pozdější vítěz Vítkovice (3:4). Mezi nejlepšími osmi skončilo Brno také minulou sezónu, a znovu je zastavil následný mistr – Pardubice (10:11pn).

Nejlepší dvě mužstva skupiny postoupí do osmifinále play-off, které je na programu v polovině listopadu. Z vyřazovacích kol postupně vzejde finálová dvojice, jež se popere o trofej v úterý 21. ledna 2020.

Vstupenky nejen na pohárové zápasy Hattricku jsou již nyní k zakoupení ZDE.

ZápasDatum a časMísto
Tatran Střešovice – FBŠ Hattrick Brno 15. srpna, 20.30 hodinSTODOLA Aréna Střešovice
FBŠ Hattrick Brno – Sokol Pardubice
20. srpna, 20.15 hodinSH Maloměřice
FBŠ Hattrick Brno – Bulldogs Brno

1. září, 18.00 hodin

SH Maloměřice