Napsal 1. srpen 2019 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Fanoušci se mohou těšit na zbrusu nový Hattrick Point

S postupem do Tipsport Superligy přichází spousta novinek a změn. Mezi ně se zařazuje také Hattrick Point, který bude speciálním místem nejen pro příznivce FBŠ. O co přesně půjde, se rozpovídal prezident klubu Dan Koubek a Jonáš Kůra, který má Hattrick Point na starosti.

Fanoušci se mohou těšit na zbrusu nový Hattrick Point

„Hattrick Point je místo, kam může fanoušek zavítat před zápasem nebo ve vybraných dnech. Může posedět a nakoupit klubové věci z našeho fanshopu,“ popisuje Koubek. Zároveň se jedná o zázemí pro hlavní tým, protože Hattrick Point se bude nacházet hned vedle haly v Maloměřicích.

„Hráči áčka se zde mohou připravovat u videa nebo si dát před utkáním kávu. Klub tímto získává reprezentační prostory i pro jednání s partnery, VIP hosty duelů a podobně,“ vyzdvihuje prezident oddílu.

Vizi Hattrick Pointu představil v podobném duchu i Kůra: „Půjde o místo, kde si lidé budou moct zakoupit jakýkoliv merch v barvách klubu, aby na zápasech vytvořili ještě lepší diváckou kulisu. Určitě dostanou také možnost vidět produkty našich partnerů.“ Mezi ně budou patřit například florbalky od Fat Pipe či boty značky Puma.

Velkou výhodou Hattrick Pointu je jeho poloha v bezprostřední blízkosti SH Maloměřice. „Vybrali jsme místo, které se nechalo kompletně předělat a vzniklo z toho velmi příjemné prostředí, kde si člověk může zkrátit přestávku mezi třetinami,“ pochvaluje si Kůra.

Do plného zápřahu se Hattrick Point dostane těsně před startem ligového ročníku. Slavnostní otevření by se mělo uskutečnit v neděli 1. září, kdy Hattrick odehraje poslední utkání skupiny Poháru České pojišťovny proti Bulldogs Brno.