Napsal 13. červenec 2019 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Adam Hemerka zastupuje Hattrick na Kempu talentované mládeže

Na tradiční akci v Jičíně se představí i hráč našeho klubu. Kemp talentované mládeže, který v těchto dnech pořádá Český florbal, proběhne za účasti Adama Hemerky.

Adam Hemerka zastupuje Hattrick na Kempu talentované mládeže

Hemerka (ročník 2002) odehrál uplynulou sezónu za tým juniorů v KB lize. Celkově nastoupil ke 34 utkáním, v nichž dal 45 gólů a doplnil je stejným počtem asistencí. V základní části soutěže se tak stal nejproduktivnějším hráčem družstva. Kromě povinností mezi juniory naskočil Hemerka i do lednového zápasu první ligy dorostenců proti Panthers Otrokovice.

Kempu talentované mládeže se v chlapecké části zúčastní 73 mladých hráčů z klubů napříč celým Českem. Pro Hattrick je proto velkým úspěchem, že má svého zástupce v této vybrané společnosti. Na Kempu 2019 se o hráče postarají trenéři juniorských reprezentací a regionálních výběrů, ke kterým se přidají další florbaloví odborníci.

V trenérském týmu se objeví například Jaroslav Berka nebo Marek Vojta, kteří byli součástí výběru mistrů světa na letošním MS juniorů. Ze soupisky světových šampionů jsou pak mezi nominovanými jména jako Filip Forman či Matěj Havlas.

Dějištěm akce bude sportovní areál v Jičíně. Chlapecká část soustředění začíná v sobotu 13. července a potrvá do středy 17. července.