Napsal 11. červenec 2019 Tadeáš Mima

Hattrick vstoupil do play-off na letošních Prague Games

Jak se dařilo týmům Hattricku v prvních dvou dnech Prague Games? Všechna družstva zdárně absolvovala skupinovou fázi turnaje a už nahlédla i do play-off. Podívejte se na souhrn jejich výsledků.

Hattrick vstoupil do play-off na letošních Prague Games

Hattrick B13 začal turnaj vítězstvím, když nedal šanci Štírům České Budějovice (5:1). Následující utkání proti švýcarskému Thunu sice Brňané nezvládli (3:6), ale situaci napravili výhrou o čtyři góly nad Prague Tigers (7:3). To Hattricku přineslo druhou příčku skupiny a místo v play-off A, kde v pátek ráno vyzve Chodov.

Skupinu zakončil na třetí pozici Hattrick B15, který remizoval 4:4 s Českými Budějovicemi a Tatranem Střešovice. Velmi blízko k bodu mělo FBŠ také proti Švédům z Huddinge, ale podlehlo jim 3:4. Dále se jim tak postavilo do cesty Thurgau v prvním kole play-off A, přičemž Švýcaři brali výhru. Úspěchu se Hattrick nedočkal ani ve vyřazovací části B a musel uvolnit cestu Snipers Třebíč.

Jedno vítězství ve skupině si připsal Hattrick B17. Body získal po výsledku 5:1 se Slováckem, jenže proti Chodovu (1:2) ani Curychu United (1:3) se radost neopakovala. Situace se spravila v prvním kole play-off A, kde Hattrick podal skvělý výkon a zdolal 4:1 Zug. Šestnáctifinále proti švédskému Sandö ovšem znamenalo porážku 0:2.

Foto: Flickr Floorball Prague Games 2019