Napsal 8. červenec 2019 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Další letní turnaj: Hattrick posílá tři družstva na Prague Games

Na mládež Hattricku čeká další velký turnaj. Trojice týmů se vypraví na tradiční Prague Games, kde bude čelit i konkurenci ze zahraničí. Prestižní klání se koná v hlavním městě od 10. do 13. července.

Další letní turnaj: Hattrick posílá tři družstva na Prague Games

Mladé naděje Hattricku se představí v kategorii B13, kde jim los přiřkl české rivaly Prague Tigers, Štíry České Budějovice a švýcarský UHC Thun. První utkání skupiny proti Jihočechům se uskuteční ve středu od desíti hodin.

Dalším účastníkem Prague Games se stane družstvo B15. Na něj postupně čekají soupeři České Budějovice zelení, švédské Huddinge IBS a Tatran Střešovice Black. Pro Hattrick tak bude velká motivace umístit se v tabulce co nejvýše a probojovat se do play-off A.

Posledním zástupcem Hattricku bude výběr B17, kterému se postaví FBC Slovácko, Chodov a Švýcaři z Zurich United Grasshopper. Tým B17 je z velké části tvořen členy Hattricku Blue, jimž se dařilo v kategorii juniorů na nedávném Brno Open Game.

Prague Games začínají dopoledními zápasy ve středu 10. července. O den později potom bude vrcholit program základních skupin, po nichž následuje vyřazovací část. Buď výkonnostně lepším pavoukem A, nebo papírově slabším B. Finálové duely jsou v plánu na sobotu 13. července.

Veškeré informace o nadcházejícím ročníku Prague Games naleznete na oficiálních stránkách turnaje.