Napsal 16. červen 2019 Tadeáš Mima v rubrice Preview

Na Open Game se představí 11 týmů Hattricku! A všechny mohou uspět

Vrchol léta, na kterém nesmí nikdo chybět! Už ve čtvrtek 20. června začne dětský turnaj Hummel Open Game, kde se Hattrick představí v roli domácího klubu. S tím se pojí i velké ambice a touha ukázat, že početná výprava týmů může dojít hodně daleko.

Na Open Game se představí 11 týmů Hattricku! A všechny mohou uspět

Domácí zázemí a kvalitní dovednosti jsou jen některé z faktorů, na něž se Hattrick může během Open Game spolehnout. Brňané vyšlou do florbalových bitev celkově 11 družstev, která se představí napříč všemi věkovými kategoriemi. Ať už se jedná o juniory, dorostence, starší či mladší žáky nebo elévy s přípravkou.

Jedenáct týmů je ideální počet na to, aby Hattrick mohl pomýšlet i na medailové úspěchy. Sice si hráči FBŠ budou muset poradit s řadou silných soupeřů, ale to přináší ještě větší motivaci dosáhnout výsledků, na které se bude hodně dlouho vzpomínat. Hattrick by měl být zkrátka stoprocentně připraven postavit se jakékoliv překážce a ukázat, kdo je tady doma.

Na Open Game se 20. a 21. června odehrají zápasy základních skupin. Každý bod, každé vítězství a každý malý úspěch přitom bude rozhodující pro nasazení do play-off. Právě v něm se rozhodne, kdo si sáhne na cenný kov a kdo naopak ukončí svoji cestu turnajem. Hranice mezi oběma scénáři je velice malá, Hattrick ovšem půjde do bojů naplno a na hřišti nechá úplně všechno.

Jací soupeři na Hattrick čekají?

V juniorské kategorii se objeví hned dva výběry FBŠ – a to ve skupinách JC (soupeři: Aligators, Bučis Team, IBK Södra Böhmen, PSKC Okříšky) a JF (Black Angels White, FBC Droždín, Florbal Jablonec, Gullivers Brno a Sokol Pardubice). Na dorostence potom čekají rivalové jako FBC Liberec, Hornets Brno, Omítky Chomutov, Panthers Otrokovice či Panthers Praha B.

Na pořádnou dávku utkání se těší i starší žáci. Tým Blue narazí na Sokol Husovice, Florbalovou školu Plzeň, Maskantje B15 nebo Panthers Praha. Hráči s označením Hattrick Black budou chtít uspět proti Kanonýrům Kladno, Snipers Třebíč a Tatranu Střešovice.

Dvojici družstev vyšle Hattrick do bitev také mezi mladšími žáky, kde Blue vyzvou Českou Lípu, Vítkovice a stejně jako jejich starší kolegové Kladno a Tatran. Mladíky Black nápodobně nemine další tým Střešovic, který doplňuje SK JeMoBu a Troopers White.

Elévové Blue byli nalosováni do šestičlenné skupiny. V ní si nenechají ujít protivníky v podobě Rožnova, Prague Tigers, Gullivers a Vinohrad s Torpedem Havířov. Druhý celek elévů se popere o body s Kadaní, Plzní, Troopers Black i Panthers Praha.

Nejmenšími reprezentanty Hattricku se stanou hráči přípravky, která bude také rozdělena na Blue (Bulldogs Girls, Litoměřice, Gepardi Brno, Židenice, Otrokovice, Gullivers, Troopers White) a Black (Vítkovice, Sparta Praha, Bulldogs, Hornets, Troopers Black, Gullivers, Snipers Bratislava).

Cílem je proniknout do finálového dne

O celkovém pořadí dětského Open Game 2019 se rozhodne v neděli 23. června. Pokud se týmy Hattricku skutečně probojují až sem, bude jim chybět jenom kousíček k vysněnému umístění mezi nejlepšími. Všechna družstva jsou dostatečně připravena, aby své cíle do puntíku naplnila.