Napsal 30. květen 2019 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Mládež Hattricku vstoupí do Ostrava Cupu 2019

Letní období přináší první velkou akci! Tradičního Ostrava Cupu se opět zúčastní i Hattrick, který na mládežnický turnaj posílá hned pět družstev.

Mládež Hattricku vstoupí do Ostrava Cupu 2019

V kategorii B09 se Brňané postaví soupeřům jako Horní Suchá, Vítkovice, Jablunkov a TROOPERS Black. Vedle nejmladšího týmu FBŠ se pak do akce vrhnou i členové výběru B11. Na ně v základní skupině čeká TJ Slovan Havířov a zahraniční rivalové ULKS Józefina s ŠK Juventa Žilina.

Naopak ryze českou skupinu nalosovali organizátoři mladším žákům B13. Hattrick vyzvou Petrovice, Torpedo Havířov a FBS Olomouc. Ani starší žáci B15 si nedávají malé cíle, což budou chtít potvrdit už na úvod turnaje proti Šumperku, Slovanu Havířov a Okříškám Devils. Nejzkušenějším družstvem Hattricku bude celek B17, který narazí na Olimpii Lochow, Polanku nad Odrou nebo FBC Přerov.

Brno pojede do Ostravy v roli favorita na medailové pozice. Už loni postoupili starší žáci až do semifinále turnaje, kde jim jen o kousek uteklo konečné třetí místo. Výborně se tehdy prezentovali i elévové, když z pěti utkání těsně nestačili pouze na Karvinou. Výsledkově o sobě dala vědět také přípravka, jež před rokem absolvovala osm duelů s bilancí 6–1–1 a získala bronz.

Jak se bude našim zástupcům dařit na Ostrava Cupu 2019? Základní část turnaje startuje v pátek 31. května, v sobotu a neděli pak postupně naváže i play-off a bitvy o nejvyšší příčky. Kompletní rozpis a informace naleznete na webových stránkách turnaje www.ostravacup.cz/junior.