Napsal 27. květen 2019 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Hattrick hledá mladé naděje! Zúčastněte se klubového náboru

I když florbalová sezóna skončila teprve nedávno, už se vše připravuje směrem k té nadcházející. Hattrick si zakládá na kvalitní výchově a také letos hledá nové mladé naděje. I vy se tak můžete stát součástí klubu!

Hattrick hledá mladé naděje! Zúčastněte se klubového náboru

Špičková práce s mládeží

Radost ze hry, spokojenost dětí, individuální přístup a odborná péče. To jsou pro nás stěžejní hesla, jejichž garanty jsou všichni pracovníci Hattricku v čele se zkušenými a odborně vzdělanými licencovanými trenéry florbalu.

Výchova, komplexní rozvoj a zdraví dětí

Dobře víme, co obnáší výchova dětí. Je proto naší prioritou vychovávat z dětí slušné a sebevědomé osobnosti, které budou úspěšné a spokojené v budoucím osobním i sportovním životě. Kromě samotného florbalu se v Hattricku soustředíme na komplexní rozvoj všestrannosti a pohybových dovedností dětí tak, aby byly v budoucnu připraveny na kterýkoliv sport či aktivitu, kterou si zvolí. K tomu všemu Hattrick spolupracuje s odborníky z oblasti fyzioterapie, kondičními trenéry i doktory. Je tak zajištěna prevence zranění, zdraví dětí a včasné odhalení případných nedostatků.

Nejúspěšnější brněnský oddíl

Úspěch jde ruku v ruce s dobrou prací. Nespíme a neustále se posouváme vpřed. Díky tomu jsme v současnosti nejúspěšnějším florbalovým oddílem nejen v Brně, ale i na celé jižní Moravě! Důkazem je účast A-týmu v nejvyšší soutěži, umisťování mládežnických družstev v dlouhodobých soutěžích a pravidelné medailové úspěchy z nejprestižnějších mládežnických turnajů v Česku i zahraničí.

Tradice, zázemí, budoucnost

20 let zkušeností, vlastní hala s moderním vybavením v městské části Brno-Lesná, moderní trendy sportovní přípravy a odborný personál. To vše nám umožňuje poskytovat svým členům maximálně efektivní prostředí pro rozvoj každého jednotlivce po stránce lidské i sportovní.

Nábor do Hattricku probíhá celoročně, přijít může každý bez rozdílu věku a pohlaví. Ať jsi holka nebo kluk, teenager či předškolák, rádi tě přivítáme mezi sebou!

Staň se jedním z nás, protože SPOLU JSME HATTRICK!

Kontakt

 +420 728 189 829, nebo prostřednictvím e-mailu na adrese fiala@hattrick-brno.cz.

Kategorie pro sezónu 2019/20

Nyní přijímáme následující ročníky:

Školička2013 a mladší
Přípravka2011-12
Elévové2009-10
Mladší žáci2007-08
Starší žáci2005-06
Dorostenci2003-04
Junioři2001-02