Napsal 15. duben 2019 Tadeáš Mima v rubrice Preview

Městské derby v baráži! Soupeřem o superligu budou Bulldogs

Fanoušci se mají na co těšit! Hattrick stále má šanci na postup do Tipsport Superligy, protože ho čeká baráž. A v ní poměří síly s největším možným rivalem – Bulldogs Brno. Městský soupeř se zatím vyhnul sestupu v play-down, což před oba brněnské týmy postavilo další ohromnou výzvu.

Městské derby v baráži! Soupeřem o superligu budou Bulldogs

Hattrick ve finále první ligy podlehl Black Angels, kteří si zajistili přímý postup do superligy. Z toho důvodu se svěřenci Marka Fialy začali připravovat na baráž o nejvyšší soutěž, kudy stále vede cesta k vysněnému cíli.

Protivníkem, který bude proti Hattricku hájit superligovou příslušnost, se stanou Bulldogs Brno. Ti si tuto pozici vydobyli úspěchem v play-down nad Znojmem (4–3 na zápasy), přičemž právě znojemské hráče poslali rovnou do první ligy.

Baráž o Tipsport Superligu se bude hrát na tři vítězná utkání. Úvodní dva duely proběhnou 20. a 21. dubna na hřišti Bulldogs, o víkend později pak série naváže zápasy v hale Hattricku. A dá se čekat, že půjde o velmi napínavé souboje.

Sérii ještě ozvláštní fakt, že řada florbalistů Hattricku v minulosti nastupovala za Bulldogs. To mimo jiné znamená, že letošní účastník superligy nemusí být úplně jasným papírovým favoritem. Naděje Hattricku na postup určitě existuje a není vůbec malá.