Napsal 20. dubna 2023 Tadeáš Mima v rubrice Rozhovory

TELEVIZE SPOLU: Zhlédněte Otazník s Danem Koubkem

Exkluzivní rozhovor, který se zabývá Hattrickem Brno, si připravila Televize Spolu. V pořadu Otazník odpovídal předseda klubu Dan Koubek, který rozebral sezónu 2022/23 především z organizační stránky. Řešily se také nábory, tréninkové centrum v NC Královo Pole i řada dalších témat.

TELEVIZE SPOLU: Zhlédněte Otazník s Danem Koubkem

Dan Koubek se vyjádřil také ke sportovním výkonům A-týmu či dalších kategorií. Byť uznal, že výkonnostní stránku budou hodnotit spíše trenéři. „U mě to je spíše pohled velmi zaujatého diváka, který to sleduje z nějakého nadhledu. Ideálně z tribuny. Vždycky jsem si přál mít nějaký tým, na který se mohu přijít takto podívat,” začíná prezident klubu rozhovor.

Diskuze se točila také kolem mládeže, kde Hattrick buduje pevnou strukturu od nejmladších až po juniory a dospělé. „Cílíme na to, abychom zvedli počty dětí v přípravce, minipřípravce, elévech a tady těch menších kategoriích. Aby pyramida té základny byla co nejširší,” zmiňuje Koubek filozofii FBŠ.

Zajímají vás také další témata, o nichž se mluvilo v pořadu Otazník z produkce Televize Spolu? Kompletní epizodu zhlédněte ve videu níže.