Napsal 11. dubna 2023 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Máte dotazy na Hattrick Brno? Přijďte se zeptat přímo do centra v Králově Poli

Zajímá vás, jak funguje florbalové tréninkové centrum Hattricku Brno v NC Královo Pole? Přijďte se zeptat přímo tam! Od 11. dubna 2023 bude možné v pracovní dny dorazit v odpoledních hodinách do našeho zázemí, kde naleznete pracovníka našeho klubu. Na něj se můžete obracet s dotazy jak ohledně náboru dětí do mládežnických kategorií, tak s otázkami na rezervace hřiště pro soukromé účely.

Máte dotazy na Hattrick Brno? Přijďte se zeptat přímo do centra v Králově Poli

Tréninková plocha bude otevřena zpravidla po 14. hodině a její provoz bude zaručen zhruba do 17.00. Dorazit může opravdu kdokoliv, přičemž blíže pozná filozofii FBŠ Hattrick Brno i jeho činnost na sportovním poli nejen v Brně, ale v rámci celého českého florbalu.

Zároveň jde o super šanci, jak si vypůjčit hůl a zkusit si zapinkat na prvotřídním místě určeném pro samotnou hru. Můžete vzít rodiče, kamarády a vyzkoušet si florbal na perfektním povrchu.

Pokud budete mít cestu kolem NC Královo Pole a budete mít v hlavě otázky nejen k fungování tréninkového centra, nestyďte se a přijďte mezi nás! Trenéři Hattricku Brno vám rádi odpoví, případně přesměrují na trenéry či další činovníky zodpovědné za danou oblast.