Napsal 14. února 2023 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Hattrick a Tréninkové centrum Brno: co náš partner nabízí?

Velmi náročná florbalová sezóna vrcholí. O to více si florbalisté Hattricku uvědomují, jak byla (a stále je) důležitá poctivá fyzická příprava, na kterou se může ve svém případě spolehnout. Jejím hlavním strůjcem jsou aktivity spojené s Tréninkovým centrem Brno, jež mimo jiné nabízí také spolupráci s veřejností.

Hattrick a Tréninkové centrum Brno: co náš partner nabízí?

Před Hattrickem stojí poslední duel základní části, který se uskuteční v sobotu 18. února doma proti Bulldogs. A nejen díky Tréninkovému centru Brno hráči dobře vědí, že jsou perfektně připraveni a že fyzické parametry pro ně nebudou žádným problémem ani do nadcházejícího play-off. 

Hattrick si spolupráci s TCB nemůže vynachválit. A důvodů, proč ji doporučuje také ostatním, je hned několik. Centrum nabízí mnoho služeb pod jednou střechou, když se stará o profíky svých oborů a má k dispozici posilovnu, hokejovou střelnici, atletickou dráhu, gymnastický sál či rege zónu.

Paleta aktivit je zkrátka velice široká. A zapojit se do nich mohou sportovci všech úrovní, pro něž TCB sestavuje individuální i skupinové tréninky a programy. Naskočit do nich tak mohou jak začátečníci nebo nadšenci, tak borci z NHL.

Tréninkové centrum Brno navíc nenechává nic náhodě a klade důraz na zodpovědný trénink. Ke každému sportovci přistupuje s maximálním zaměřením a individuálním přístupem, který je sestaven na míru fyzickému stavu i vytyčeným cílům.

Pokud tak máte zájem o špičkový servis, co se týče (nejen) fyzické přípravy, rozhodně by vám nabídka Tréninkového centra Brno neměla uniknout. Veškeré potřebné informace se dozvíte ZDE.