Napsal 23. ledna 2023 Tadeáš Mima v rubrice Rozhovory

Znojmo mělo deset lidí do pole, ale přehrálo nás brejky, míní Suk

Před zápasem se možná mohla zdát situace jasná. Florbalisté Znojma přicestovali do Brna pouze v jedenácti hráčích včetně brankáře a Hattrick mu nechtěl dát sebemenší šanci, aby se dostal do utkání. Opak byl ovšem pravdou a hosté vyhráli po více jak dvou měsících. Co říkal střelec jednoho z gólů Lukáš Suk a trenér Simon Šiška?

Znojmo mělo deset lidí do pole, ale přehrálo nás brejky, míní Suk

„Soupeř celou dobu čekal na brejky, díky nimž otočil zápas ve třetí třetině,” mrzelo Lukáše Suka, že Brňané ztratili slibné skóre v závěru. Ještě na prahu poslední desetiminutovky měl Hattrick na svojí straně stav 3:2, nicméně stačilo pár minut a všechno bylo naruby.

Zrovna Suk se zařadil mezi úspěšné střelce a připsal si už třetí gól a pátý bod v aktuální sezóně. Na obránce tedy slušná bilance. „Matěj Bednář mi nahrál na levou stranu. Já se jenom podíval, kde má brankář místo, a hodil jsem mu míček do levého horního rohu” přibližuje úspěšnou akci. Ani ta ale v konečném součtu nestačila.

Zatímco pro Znojmo jde o první vítězství od poloviny listopadu, Hattrick utrpěl již třetí porážku za sebou. Možnost k nápravě dostane zase o víkendu, když v sobotu 28. ledna zajíždí na domácí půdu Chomutova.

Kompletní ohlasy Lukáše Suka, ale i hlavního kouče Hattricku Simona Šišky můžete zhlédnout ve videu níže.