Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Mládežnické týmy Hattricku znají své soupeře. Na Ostrava Cupu, který se bude konat začátkem června, se představí čtyři výběry od přípravky po starší žáky.

Nejmladší družstvo přípravky B09 čekají zajímavá utkání. Kromě dvou ostravských soupeřů (FBC a MVIL) poměří Hattrick síly také s Paskovem a severopolskými Dragons Płoskinia. Elévy B11 naopak budou ve skupině čekat ryze „české“ souboje s Havířovem, Vsetínem a Šternberkem.

Polský rival se postaví kromě přípravky i mladším žákům v kategorii B13. Tím bude Olimpia Lochów, kterou doplní MVIL Ostrava a FBC Přerov. Těžkých zápasů se Hattrick dočká i mezi staršími žáky B15, kde brněnští hráči vyzvou Horní Suchou, Přerov a Škorpiony Ostrava.

Hattrick bude mít za cíl se hlavně bavit hrou a případně se pokusit o medaili. Naposledy si FBŠ odvezlo z Ostravy cenný kov v roce 2016, kdy bronz vybojovaly týmy přípravky se staršími žáky. Mimoto se radovali i stříbrní mladší žáci. Letošní turnaj proběhne v termínu od 1. do 3. června 2018.

Tadeáš Mima
(foto zdroj)

datum poslední úpravy: 17.05.2018 12:14:15