Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 40 článků
Napsal 19. prosince 2021 Tadeáš Mima

ONLINE: Ženy poráží v lize Zlín i Shooters Beta!

Důležité dvojkolo odehrály florbalistky Hattricku. Na turnaji v Jedovnicích si svěřenkyně Petry Prouzové poradily se Zlínem a pokořily i Shooters Beta. Brňankám tak i nadále patří čelo tabulky a mají dobře nakročeno do roku 2022.
Celý článek ›
Napsal 18. prosince 2021 Kryštof Severa

Poslední turnaj roku, ženy míří do Jedovnic

Holky Hattricku čeká další turnaj druhé ligy žen – skupiny 6. Svěřenkyně Petry Prouzové však nečeká v Jedovnicích nic lehkého, v prvním zápase nastoupí proti třetímu týmu tabulky Zlínu Lions a následně proti Shooters Beta.
Celý článek ›
Napsal 6. prosince 2021 Kryštof Severa

Šest bodů pro ženy! Hattrick nadále dominuje tabulce

Holky Hattricku mají za sebou další z turnajů druhé ligy žen. V prvním duelu porazily svěřenkyně Petry Prouzové Bulldogs B, na což navázaly úspěchem nad Zlínem Lions. Díky dvěma vítězstvím jim stále patří umístění na čele soutěže.
Celý článek ›
Napsal 19. listopadu 2021 Tadeáš Mima

HATTRICK TALK: Sledujte nový díl s hráčkou Dominikou Drobnou!

Vůbec první hráčkou ženské složky, která byla hostem naší talkshow Hattrick Talk, se stala Dominika Drobná. Co říká posila ze Slovenska na Hattrick, samotné Brno nebo svoji diplomovou práci? A došlo i na další speciální téma! Sledujte na YouTube a podcastových platformách.
Celý článek ›
Napsal 30. října 2021 Tadeáš Mima

Ženy bodovaly s Uherským Brodem i Shooters Beta

Klíčové duely odehrál tým žen ve druhé lize. Na třetím turnaji v sezóně se utkal s dosud neporaženým Uherským Brodem a Shooters Beta ze spodku tabulky. Hattrick prodloužil sérii neporazitelnosti a připsal si čtyři body.
Celý článek ›