Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 28 článků
Napsal 11. září 2021 Tadeáš Mima

Nepovedený vstup do sezóny, Hattrick nestačil na Black Angels

K prvnímu ostrému utkání sezóny nastoupili florbalisté Hattricku. V 1. kole Livesport Superligy hostili pražské Black Angels, se kterými bývají zápasy vždy velmi atraktivní. Tentokrát si vítězství pohlídali hosté, kteří udrželi dostatečný náskok a ani jednou nepustili Brno do výhody.
Celý článek ›
Napsal 5. září 2021 Tadeáš Mima

Hattrick Talk: Ondráček mluví o konci kariéry

Původně chtěl ještě pokračovat, situace ale dopadla jinak. Zkušený Luděk Ondráček do další florbalové sezóny již nezasáhne potom, co ukončil aktivní kariéru. O svém rozhodnutí, kariéře, nejrychlejším gólu na světě či postupu do superligy mluvil v nejnovějším díle klubového pořadu Hattrick Talk.
Celý článek ›
Napsal 4. září 2021 Tadeáš Mima

Konec legendy. S florbalem se loučí Luděk Ondráček

Hráč, který bude znatelně chybět. V aktivní kariéře se rozhodl nepokračovat Luděk Ondráček, jenž byl u historického postupu Hattricku do Livesport Superligy. Zároveň odehrál i další dvě sezóny mezi elitou, kde patřil k útočným hvězdám mužstva.
Celý článek ›
Napsal 30. srpen 2021 Tadeáš Mima

Hattrick prohrál v Pardubicích, postup v poháru mu utekl

Další fáze Poháru Českého florbalu se obejde bez Hattricku. Kvůli sobotní porážce v Pardubicích se dostali svěřenci Marka Fialy pod tlak, čehož využil o den později Start98 proti Jaroměři. Právě Pražané jsou těmi, kdo pokračuje na úkor Brňanů.
Celý článek ›
Napsal 26. srpen 2021 Tadeáš Mima

Sdílejte i vy své zážitky na naší stránce Hattrick Life!

Zážitky s naším klubem jsou neopakovatelné a je jich celá spousta. Proto vzniká prostor nazvaný jako Hattrick Life, kde je můžeme všichni bez omezení sdílet. Posílejte své zážitky na mima@hattrick-brno.cz, odkud je publikujeme na této stránce. Nejlepší příspěvky navíc zveřejníme na sociálních sítích Hattricku Brno!
Celý článek ›
Napsal 24. srpen 2021 Tadeáš Mima

Kupujte permanentky na domácí zápasy Hattricku!

Nový ročník Livesport Superligy je už za rohem a opět se nabízí možnost, jak být u každého utkání Hattricku doma. Klub nabízí k zakoupení permanentky na sezónu 2021/22, případně vstupenky na jednotlivé duely nejvyšší soutěže.
Celý článek ›
Napsal 20. srpen 2021 Tadeáš Mima

Nešťastná prohra v Jaroměři, Hattrick padl pozdním gólem

Těsný neúspěch si odváží florbalisté Hattricku z Jaroměře. Ve druhém utkání Poháru Českého florbalu zaváhali 5:6, když inkasovali pouhých pět sekund před koncem normální hrací doby. Jejich prvoligový soupeř tak vyhrál i druhý zápas vrcholové části a jde do čela skupiny.
Celý článek ›
Napsal 15. srpen 2021 Tadeáš Mima

Vynikající úvod poháru! Hattrick rozdrtil Start98

Skvělým výkonem se uvedli florbalisté Hattricku Brno v Poháru Českého florbalu. Domácí tým zničil Start98 výsledkem 10:3 a posunuje se do čela skupinové fáze. Trefili se nováčci Kučera i Lhota, třikrát mířil přesně Šimon Hronek.
Celý článek ›
Napsal 10. srpen 2021 Tadeáš Mima

Máme novou posilu! Hattrick podepsal Lukáše Lhotu

Perspektivního hráče se zkušenostmi ze superligy přivádí Hattrick Brno. Do jihomoravské metropole přichází na hostování obránce Lukáš Lhota, který dosavadní kariéru v nejvyšší soutěži zasvětil Liberci. Právě teď se ale rozhodl pro další krok kupředu.
Celý článek ›
Napsal 3. srpen 2021 Tadeáš Mima

Pohárový srpen: na koho Hattrick narazí?

Tradice se nemění ani letos. Stejně jako v minulých letech je srpen ve znamená Poháru Českého florbalu, který předchází začátku samotné Livesport Superligy. Florbalisté Hattricku přitom narazí na dobře známé soupeře z uplynulé sezóny.
Celý článek ›