Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 125 článků
Napsal 23. leden 2021 Tadeáš Mima

Boleslav v problémech! Hattrick byl dlouho na dosah

Ještě ve třetí třetině byla šance, že se Hattrick dotáhne. Velký favorit z Mladé Boleslavi neměl vůbec snadnou práci proti Brňanům, kteří v sobotním zápase Livesport Superligy bojovali o body na jeho hřišti. Definitivně rozhodly až góly v závěru.
Celý článek ›
Napsal 15. leden 2021 Tadeáš Mima

Šance pořád žije! Hattrick jde na týmy ze středu tabulky

Minulý víkend získal Hattrick bod, ale teď chce další. Brněnští florbalisté v aktuálním dvojkole Livesport Superligy jedou do Liberce a doma se utkají s Ostravou. Jaké výsledky si tým připíše tentokrát? Utkání v Maloměřicích navíc bude vysílat Česká televize prostřednictvím HbbTV.
Celý článek ›
Napsal 13. leden 2021 Tadeáš Mima

Jalový znovu za Hattrick: Měl jsem velké obavy

Ze Švýcarska zpět domů. Obránce Lukáš Jalový má za sebou první dvojutkání Livesport Superligy, když se vrátil do Hattricku kvůli pozastavené sezóně v zahraničí. A ostré zápasy po dlouhé pauze nakonec zvládl solidně.
Celý článek ›
Napsal 10. leden 2021 Tadeáš Mima

Obří drama s Českou Lípou, Hattrick bral aspoň bod

V poslední minutě zažil Hattrick velký moment. Brněnští florbalisté heroicky dohnali ztrátu dvou gólů a vynutili si prodloužení proti České Lípě. Doma ale opět nedosáhli na výhru, když dohrávku Livesport Superligy rozhodl Radek Krajcigr.
Celý článek ›
Napsal 2. leden 2021 Tadeáš Mima

Dohnali náskok Tatranu, ale body nemají

Neúspěšný konec pro Hattrick. V zápase Livesport Superligy proti Tatranu Střešovice dohnalo Brno třígólové manko, přesto se vrací domů bez jediného bodu. Poslední minuty vyšly lépe Pražanům, kteří vyhráli důležitou bitvu 6:4.
Celý článek ›
Napsal 30. prosinec 2020 Tadeáš Mima

Kolajta po Bolce: Škoda, že jsme se nedotáhli dříve

Za stavu 0:0 měl skvělé zákroky, dobře chytal i v další části zápasu a zastavil trestné střílení. Brankář Ondřej Kolajta má za sebou těžký duel Livesport Superligy s Mladou Boleslaví, které Hattrick nakonec podlehl 3:6. Co podle brněnského gólmana rozhodlo?
Celý článek ›