Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 60 článků
Napsal 19. září 2020 Tadeáš Mima

Hattrick jede do Ostravy. Jak se Juhaňák těší na bývalý klub?

Víkend plný florbalu má pokračování. Po páteční bitvě s Libercem následuje třetí kolo Livesport Superligy, v němž Hattrick míří na hřiště FBC Ostrava. Před zápasem se k soupeři vyjádřil Jiří Juhaňák, který v Ostravě poslední dva roky působil. Zároveň se blíží jeden jubilejní start.
Celý článek ›
Napsal 18. září 2020 Tadeáš Mima

Domácí zaváhání. Hattrick nechal výhru Liberci

Nepříliš povedené utkání odehráli florbalisté Hattricku proti Liberci. Ve druhém kole Livesport Superligy nestačili na soupeře vysoko 2:7 a stále čekají na úvodní body sezóny. Hosté se dostali do slibného vedení už v první třetině a postupně skóre navyšovali.
Celý článek ›
Napsal 4. září 2020 Tadeáš Mima

Šimon Leško: Hattrick vyšel jako nejlepší rozhodnutí

Nová výzva čeká Šimona Leška v Hattricku Brno. Slovenská posila, která přestoupila z Prešova, udělala další florbalový posun a zahraje si Livesport Superligu. Třiadvacetiletý hráč si pochvaluje podmínky v klubu a věří, že mužstvo postoupí mezi nejlepší osmičku.
Celý článek ›
Napsal 29. srpen 2020 Tadeáš Mima

Nedělní zápas poháru s Pardubicemi se nekoná

Třetí utkání vrcholové skupiny Poháru Českého florbalu, ve kterém měl doma nastoupit Hattrick proti Pardubicím, se v původním termínu neuskuteční. Důvodem je nákaza koronaviru v týmu Pardubic, informovaly oficiální webové stránky klubu.
Celý článek ›
Napsal 14. srpen 2020 Tadeáš Mima

Hattrick srdcem: klub podpoří děti s postižením zraku

Na děti, které se sportu běžně věnovat nemohou, myslí florbalisté Hattricku Brno. Jeden z elitních klubů v republice podpoří v rámci projektu Hattrick srdcem děti s postižením zraku. Nadaci Společnost pro ranou péči věnuje 1 000 korun za každý získaný bod a 200 Kč za každý vstřelený gól.
Celý článek ›