Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 88 článků
Napsal 27. listopad 2020 Tadeáš Mima

Předlouhá mezera končí! O víkendu se Spartou a Tatranem

Je to už osm týdnů, co Hattrick odehrál poslední duel florbalové Livesport Superligy. A právě teď přichází chvíle, kdy se vrací zpět do boje. Při restartu nejvyšší soutěže narazí na pražskou Spartu a Tatran, kterým má za minulý ročník co vracet.
Celý článek ›
Napsal 12. listopad 2020 Tadeáš Mima

Nový díl Hattrick Talku: Zjistěte, co klub chystá během pauzy

Marketingová sekce Hattricku si připravila novinku v rámci Hattrick Talku. Ve čtvrté epizodě pořadu rozebral tiskový mluvčí Kryštof Severa a redaktor Tadeáš Mima aktivity klubu a co se plánuje dále. Mluvilo se i o založení ženské sekce, výkonech Adama Hemerky nebo nové hale klubu.
Celý článek ›
Napsal 5. listopad 2020 Tadeáš Mima

Dan Koubek: Ženy chceme přihlásit co nejdřív

Po letech se podařila věc, o kterou se Hattrick snažil. Vznikla ženská složka klubu, do které se rozjíždí nábor pro všechny věkové kategorie. O jejím začátku mluvil prezident Hattricku Dan Koubek, jenž přivedl na pozici šéftrenérky zkušenou Petru Prouzovou.
Celý článek ›
Napsal 4. listopad 2020 Tadeáš Mima

VIDEO: První rozhovor Petry Prouzové v barvách Hattricku

Velmi dobrý kousek se podařil Hattricku Brno. Do svých řad přivedl bývalou trenérku extraligových Židenic Petru Prouzovou, která se stává šéftrenérkou nově vznikající ženské složky. Prouzová už má za sebou i úvodní rozhovor ke svému příchodu.
Celý článek ›
Napsal 31. říjen 2020 Tadeáš Mima

VIDEO: Hattrick proti covidu! Kouč ukazuje, jak se dá nyní trénovat

Ani současná situace není překážkou, aby se vůbec netrénovalo! Kouč Simon Šiška v přehledném videu ukazuje různé cviky k individuální přípravě, ať už na hřišti nebo třeba na schodech. Hattrick zároveň dal dohromady mapku sportovišť, kde lze cvičit v souladu s vládními opatřeními.
Celý článek ›
Napsal 5. říjen 2020 Tadeáš Mima

Hattrick srdcem: tisíce pro nadaci přibývají

Se startem nové sezóny Livesport Superligy začal také výjimečný projekt, kterým náš klub pomáhá ostatním. Akce s názvem Hattrick srdcem už měsíc podporuje děti se zrakovým postižením, o něž se stará Společnost pro ranou péči. Florbalisté A-týmu vystříleli ve prospěch nadace už několik tisíc.
Celý článek ›
Napsal 4. říjen 2020 Tadeáš Mima

Derby pro Black Angels, druhá výhra Hattricku unikla

Možnost získat druhé vítězství v sezóně Hattrick nevyužil. V šestém kole Livesport Superligy podlehl na hřišti rivala Black Angels 2:5 a zůstává ve spodní půlce tabulky. V prostřední fázi to přitom nevypadalo špatně, když Brňané obrátili skóre dvěma slepenými góly.
Celý článek ›