Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 64 článků
Napsal 6. prosinec 2019 Tadeáš Mima

Boleslav si poradila s Hattrickem, hosté dali jediný gól

Nejlepší tým tabulky nedovolil žádné překvapení. Florbalisté Mladé Boleslavi porazili v patnáctém kole superligy Hattrick 10:1. Jedinou branku hostů v pátečním duelu zaznamenali hosté až ve třetí třetině, kdy se střelecky prosadil Matěj Hronek.
Celý článek ›
Napsal 30. listopad 2019 Tadeáš Mima

Hattrick čeká první domácí TV zápas s Black Angels

Historický moment se blíží. Už v pondělí 2. prosince od 19.30 přivítá Hattrick Brno v hale Vodova pražské Black Angels před kamerami ČT Sport. Zároveň půjde o souboj dvou nesmiřitelných rivalů, kteří loni bojovali o postup o superligy.
Napsal 28. listopad 2019 Tadeáš Mima

Cesta do kabiny: Jiří Halama

Věrný odchovanec Hattricku Brno. Tím je Jiří Halama, který působí v klubu už od mládežnických kategorií a vybojoval s ním historický postup do Superligy florbalu.
Napsal 17. listopad 2019 Tadeáš Mima

Vítkovice utekly slepenými góly a z Brna vezou výhru

V Maloměřicích se konalo jedenácté kolo Superligy florbalu. Na hřiště Hattricku přicestovaly mistrovské Vítkovice, se kterými domácí tým dlouho držel krok. Díky povedené části druhé třetiny se ale dostali do náskoku Ostravané a získali všechny body.
Napsal 15. listopad 2019 Tadeáš Mima

Přijede mistr! Hattrick se připravuje na Vítkovice

Na nejtěžšího možného soupeře v superlize se chystají hráči Hattricku. V neděli přijede do Maloměřic úřadující mistr 1. SC Vítkovice, který nepočítá s ničím jiným než výhrou. Brňané ale budou navazovat na slibné výsledky z duelů před reprezentační pauzou.
Napsal 14. listopad 2019 Tadeáš Mima

Statistiky Hattricku: milník Coufala nebo souboj Ondráčka s Fuchsem

Superliga florbalu se opět rozjíždí po reprezentační pauze. Zároveň se tak hráčům Hattricku nabízí další šance překonat některé milníky v počtu zápasů nebo v historickém bodování. Jedná se jak o souboj Luďka Ondráčka s Markem Fuchsem, tak o jubilejní duely Davida Coufala či Matěje Hronka.
Napsal 2. listopad 2019 Tadeáš Mima

Hattrick opět v televizi: ČT Sport odvysílá zápas v Liberci

Důležitý zápas, který může Hattrick přiblížit desátému místu. Brněnští florbalisté se v pondělí utkají v desátém kole superligy s Libercem na jeho hřišti před kamerami ČT Sport. Severočeši přitom zatím získali o pouhé dva body více než svěřenci Marka Fialy.