Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 112 článků
Napsal 28. březen 2020 Tadeáš Mima

Toto byla bomba! Připomeňte si televizní zápas s Black Angels

Zápas, na který se stále vzpomíná. A ještě dlouho bude. Florbalisté Hattricku během premiérové sezóny v superlize odehráli svůj historicky první televizní duel před domácími fanoušky v hale Vodova. Soupeřem jim byli Black Angels, kterým vrátili porážku z finále první ligy. Jak se fantastická bitva chystala a co dalšího stihli Brňané před koncem kalendářního roku?
Celý článek ›
Napsal 18. březen 2020 Tadeáš Mima

Zatrénuj si doma a ukaž, co Hattrick dokáže!

Sezóna sice kvůli koronaviru skončila, ale to neznamená, že nejde trénovat dál! I doma se dá vymyslet spousta způsobů, jak zůstat v kondici a procvičovat florbalové dovednosti. Kreativitě se meze nekladou, tak se obleč do barev Hattricku Brno a předveď, co zvládneš udělat doma za triky.
Celý článek ›
Napsal 15. březen 2020 Tadeáš Mima

Cesta do kabiny: Lukáš Vlach

Sezóna 2019/2020 je předčasně u konce. Pro Hattrick šlo o premiérový ročník v superlize, který však narušila opatření vlády v boji s novým koronavirem. Jedním z nových hráčů v kádru Hattricku byl i Lukáš Vlach, který se představil v dalším díle Cesty do kabiny.
Celý článek ›
Napsal 11. březen 2020 Tadeáš Mima

Aktuální informace v souvislosti s koronavirem

Český florbal vydal rozhodnutí o průběhu florbalových soutěží, které se týkají organizace jak mládežnických, tak dospělých kategorií v době opatření Bezpečnostní rady státu proti koronaviru. Hattrick navíc zveřejnil aktuální informace spojené s klubovými tréninky.
Celý článek ›
Napsal 27. únor 2020 Tadeáš Mima

Hattrick zamakal pod vedením reprezentačního kouče Kettunena

Brněnský klub přivítal ve středu večer vzácného hosta. Hattrick navštívil hlavní trenér reprezentace mužů Petri Kettunen, pod jehož dohledem absolvovali hráči trénink v domácí hale v Maloměřicích. Kettunen navíc představil základní myšlenky a hodnoty, na kterých stojí český národní tým.
Celý článek ›
Napsal 23. únor 2020 Tadeáš Mima

Neskutečný fičák! Hattrick bere výhru 9:8 nad Libercem

V nečekanou přestřelku se proměnilo utkání 25. kola superligy mezi Hattrickem a Libercem. Brněnští hráči se pořádně zapotili, když ve třetí části ztratili klidný náskok. Nakonec však udrželi výsledek 9:8 a slaví první domácí výhru po dvou měsících. Hvězdou duelu se stal autor tří gólů Tomáš Brom, první start v sezóně potom zaznamenal brankář Filip Létal.
Celý článek ›
Napsal 21. únor 2020 Tadeáš Mima

V základní části naposledy doma. Hattrick narazí na Liberec

Florbalisté Hattricku se připravují na předposlední kolo základní části superligy. V neděli odehrají závěrečný duel před vlastními fanoušky proti Liberci, ve kterém si chtějí vylepšit pozici před blížícím se play-down. Partnerem utkání bude organizace Haima pomáhající onkologicky nemocným dětem.
Celý článek ›