Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 37 článků
Napsal 14. říjen 2019 Tadeáš Mima

V neděli odehraje svůj 150. zápas za A-tým Jakub Andrle

Již brzy bude pokořen další klubový milník. Odchovanec Hattricku Jakub Andrle nastoupil o uplynulém víkendu ke svému 149. utkání za dospělý tým, takže následující duel pro něj bude mít jubilejní číslo 150. Jak brněnský obránce vnímá tuto statistiku?
Celý článek ›
Napsal 12. říjen 2019 Tadeáš Mima

Čekání na výhru trvá: Ostrava uspěla nad Hattrickem o sedm gólů

Hattrick opět nedosáhl na kýžený výsledek. V zápase šestého kola superligy zamířili Brňané do Ostravy, která do té doby získala stejně jako FBŠ pouze jeden bod. Domácí tým si však právě proti nováčkovi napravil reputaci a uspěl jasně 10:3. Hattrick tak dále čeká na historicky první výhru v nejvyšší soutěži.
Celý článek ›
Napsal 11. říjen 2019 Tadeáš Mima

Cesta do kabiny: Oliver Gold

První rok v dresu Hattricku absolvuje Oliver Gold, který se minulý týden poprvé trefil za nový klub v superlize. Co říká na výkony mužstva, jak se cítí ve své hráčské roli a co jej čeká mimo florbal, prozradil v aktuálním vydání Cesty do kabiny.
Celý článek ›
Napsal 10. říjen 2019 Tadeáš Mima

Kdo vyhraje poprvé v sezóně? Hattrick se představí v Ostravě

Brněnští hráči odehrají velmi důležitý zápas šestého kola soutěže. V utkání týmů, které stále čekají na úvodní výhru v superlize, narazí Hattrick na domácí FBC Ostrava. Případný úspěch by tak Jihomoravanům výrazně pomohl dostat se na vyšší místo tabulky.
Celý článek ›
Napsal 5. říjen 2019 Tadeáš Mima

Ztráta na Vinohradech: Hattrick odjel s prohrou 4:7

Hattricku nezvítězil ani v pátém kole Superligy florbalu. V sobotním utkání dvou týmů ze spodní části tabulky podlehli Brňané výsledkem 4:7 Královským Vinohradům. Svěřenci Marka Fialy proto zůstanou i pro následující týden na posledním místě soutěže.
Celý článek ›
Napsal 23. září 2019 Tadeáš Mima

Hattrick si v Otrokovicích připsal první superligový bod

Brňané vybojovali ve třetím kole superligy svůj historicky první bod v soutěži. Na hřišti v Otrokovicích, kde vyzvali tamější Panthers, se hosté dostali před kamerami ČT Sport už do vedení 5:2, ale ani to na výhru nestačilo. Otrokovice vyrovnaly a v prodloužení završil obrat Filip Hrabal.
Celý článek ›
Napsal 22. září 2019 Tadeáš Mima

Těsnou bitvu až do posledních minut zvládla vítězně Mladá Boleslav

Takové problémy Boleslav zřejmě nečekala. Vicemistr loňské sezóny odehrál druhé kolo superligy v Maloměřicích proti Hattricku Brno, kde domácí živili až do posledních minut naději na body. Středočeši však i díky třem gólům Jiřího Curneyho uspěli 4:2. Na straně Brna se dvakrát trefil Martin Nagy.
Celý článek ›
Napsal 20. září 2019 Tadeáš Mima

Superliga poprvé doma: Ostrý úvod pokračuje proti Boleslavi

Nováček Superligy florbalu se postaví dalšímu silnému soupeři. Hattrick vůbec poprvé v historii odehraje zápas nejvyšší soutěže na domácí půdě, kde potká vicemistra Technology Mladá Boleslav. Dá se tak očekávat vysoce kvalitní souboj, ve kterém se Brňané pokusí překvapit favorita.
Celý článek ›
Napsal 19. září 2019 Tadeáš Mima

Cesta do superligy: Z play-down až na vrchol

Sezóna 2019/20 je pro Hattrick přelomová. Brněnský klub poprvé v historii hraje superligu, o kterou dlouhá léta usiloval. Cesta mezi elitu se však nerodila snadno. Přinášíme vám poslední část příběhu, na jehož konci se zrodil tento úspěch.
Celý článek ›
Napsal 15. září 2019 Tadeáš Mima

Superligová premiéra Hattricku nevyšla, všechny body bral Chodov

Historicky první zápas v Superlize mužů se dlouho vyvíjel celkem slibně. Hattrick ale nakonec podlehl Chodovu v úvodním kole soutěže 5:13, když se Pražanům povedla druhá půlka utkání. Nejlepším hráčem na straně Brna byl vyhlášen s bilancí jedné branky a dvou asistencí David Sládeček.
Celý článek ›
Napsal 11. září 2019 Tadeáš Mima

Cesta do superligy: Začátky v první lize

Sezóna 2019/20 bude pro Hattrick přelomová. Brněnský klub si poprvé v historii zahraje superligu, o kterou dlouhá léta usiloval. Cesta mezi elitu se však nerodila snadno. Přinášíme vám druhou část příběhu, na jehož konci se zrodil tento úspěch. Tentokrát o tom, jak se Hattrick zabydlel v první lize a jak mu několikrát těsně utekl vysněný postup.
Celý článek ›