Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 75 článků
Napsal 20. únor 2019 Tadeáš Mima

Teď, nebo nikdy! Brno se popere s Black Angels o výhru v základní části

Na tuto bitvu se čekalo dlouho. V první lize proběhne závěrečné 26. kolo, které přinese vyhrocený duel Hattricku Brno s Black Angels. A hraje se skutečně o hodně. Vítěz tohoto utkání totiž zároveň obsadí první místo po základní části. Po zápase bude následovat posezení v restauraci na hale s hráči i vedením klubu.
Celý článek ›
Napsal 19. únor 2019 Tadeáš Mima

Cesta do superligy: David Sládeček

Hattrick posílil před startem ročníku o několik zkušených hráčů. Jedním z nich byl i David Sládeček, který plní na hřišti důležitou roli a chce pomoct Brnu v blížícím se play-off.
Celý článek ›
Napsal 16. únor 2019 Tadeáš Mima

Cesta do superligy: Vít Máček

Před dvěma lety, když Hattrick naposledy bojoval o superligu, byl už součástí týmu. Pro Víta Máčka šlo o jedna z prvních utkání za muže a na těchto zkušenostech staví i letos. Navíc se blíží play-off a Brnu se nabízí další možnost, aby se vydal na cestu do nejvyšší soutěže.
Celý článek ›
Napsal 13. únor 2019 Tadeáš Mima

Cesta do superligy: Filip Kejík

Jedničkou v brankovišti Hattricku je Filip Kejík. Gólman se zkušenostmi z Tipsport Superligy má být jedním z tahounů, který nyní může dovést tým do nejvyšší soutěže. Brňané mají k této cestě dobře nakročeno a pomalu se připravují na play-off.
Celý článek ›
Napsal 10. únor 2019 Tadeáš Mima

Cesta do superligy: Jonáš Kůra

I když patří k nejmladším hráčům mužstva, má v něm důležitou úlohu a umí pomoct k výhře. Hattrick se může spolehnout na výkony Jonáše Kůry, který je věrným odchovancem klubu. A společně s ním již brzy vyrazí na potenciální cestu do Tipsport Superligy.
Celý článek ›
Napsal 5. únor 2019 Tadeáš Mima

Cesta do superligy: Play-off může být bránou k historickému úspěchu

Blíží se chvíle, kdy nebude kam uhnout. Základní část první ligy vstoupila do svého posledního měsíce a Hattricku zbývá odehrát závěrečné tři zápasy. Po nich bude následovat play-off, které rozhodne o výsledku sezóny. A mužstvo cítí příležitost zabojovat o historický postup do Tipsport Superligy.
Celý článek ›
Napsal 3. únor 2019 Tadeáš Mima

Nasazení a bojovnost vedly k důležitým bodům proti Ústí

Utkání s obrovským nábojem. Tím byl duel 23. kola první ligy mezi Hattrickem Brno a Florbalem Ústí. Po dvaceti minutách vypadalo skóre slibně pro hosty, Brňané ale ukázali své zkušenosti a těžký zápas dovedli k výhře 5:4. To jim zatím stačí i na vedoucí příčku tabulky.
Celý článek ›
Napsal 28. leden 2019 Tadeáš Mima

Hattrick díky dobrému rozjezdu bodoval nad Litvínovem

Výsledkově nemohlo dopadnout dvojkolo lépe. Hattrick přidal k páteční výhře z Havířova také tři body na domácím hřišti, kde v neděli porazil Bivoj Litvínov. V tabulce první ligy tak Brňané zůstanou minimálně do úterý na pozici lídra.
Celý článek ›
Napsal 17. leden 2019 Tadeáš Mima

Nová série Hattricku může začít doma proti Startu98

Na minulý zápas by Hattrick nejraději zapomenul. Brněnští florbalisté ztratili všechny body v Havířově a přišli o sérii pěti výher za sebou. Nyní ale svěřenci Marka Fialy nastoupí k 20. kolu první ligy na domácím hřišti, kde vyzvou Start98.
Celý článek ›