Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 99 článků
Napsal 18. duben 2019 Tadeáš Mima

Napětí se stupňuje: do superligy může jediný tým z Brna

Přichází nejdůležitější boje sezóny. Na Hattrick čeká baráž o Tipsport Superligu proti městskému konkurentovi Bulldogs. Pokud by tým FBŠ sérii zvládl, splnil by svůj cíl v podobě postupu do nejvyšší soutěže. Ani soupeř ale nepůjde do zápasů na půl plynu.
Celý článek ›
Napsal 15. duben 2019 Tadeáš Mima

Městské derby v baráži! Soupeřem o superligu budou Bulldogs

Fanoušci se mají na co těšit! Hattrick stále má šanci na postup do Tipsport Superligy, protože ho čeká baráž. A v ní poměří síly s největším možným rivalem – Bulldogs Brno. Městský soupeř se zatím vyhnul sestupu v play-down, což před oba brněnské týmy postavilo další ohromnou výzvu.
Celý článek ›
Napsal 10. duben 2019 Tadeáš Mima

Financování FBŠ Hattrick Brno za rok 2018

Sezóna 2018/19 se blíží ke svému konci, což s sebou přináší celkové bilance. Jednou z nich je i účetní stránka Hattricku Brno za rok 2018. Během něj klub pracoval s vyrovnaným rozpočtem bezmála 4 milionů korun.
Celý článek ›
Napsal 7. duben 2019 Tadeáš Mima

Cesta do superligy vede přes baráž, finále vyhráli Black Angels

Hattrick bojoval až do poslední chvíle, jenže neúspěšně. Brněnští florbalisté nezvládli třetí finále první ligy, jež odehráli doma proti Black Angels. Pražané tak využili mečbol, který si zajistili dvěma výhrami z minulého víkendu, a postoupili do Tipsport Superligy. Pro Hattrick nyní vede cesta do nejvyšší soutěže přes baráž.
Celý článek ›
Napsal 4. duben 2019 Tadeáš Mima

Povede se Hattricku vyrovnat? Finále první ligy pokračuje doma

Hattrick má poslední šanci, aby změnil výsledek série. Ve finále první ligy ztrácí na Black Angels dva zápasy a doma se bude snažit o vyrovnání. Podaří se Brňanům zvrátit nepříznivý vývoj play-off a vynutí si pátý duel? O tom se rozhodne už tento víkend v Maloměřicích.
Celý článek ›
Napsal 28. březen 2019 Tadeáš Mima

Jde se do finále soutěže! První zápasy hostí Black Angels

Cesta se blíží do cíle. Hattrick zatím procházel play-off první ligy bez jediné porážky a může se těšit na finále. Pokud by uspěl i v něm, čeká jej přímý postup do Tipsport Superligy. Překážkou ale bude silný soupeř. Brňané totiž narazí na Black Angels, kteří působí podobně suverénním dojmem.
Celý článek ›
Napsal 26. březen 2019 Tadeáš Mima

Přidejte se k výjezdu Hattricku na finále první ligy!

Vrchol sezóny je tady. Hattrick Brno zvládl obě dosavadní série play-off a postoupil do finále první ligy. Na cestě do superligy mu tak zbývá překonat posledního rivala, kterými jsou Black Angels. Finálová bitva začne právě na půdě Pražanů, přičemž vy můžete být u toho.
Celý článek ›
Napsal 15. březen 2019 Tadeáš Mima

První liga míří do semifinále, Hattrick přivítá Ústí

Začíná jít do tuhého. Hattrick postoupil ze čtvrtfinále první ligy jasně 3–0 na zápasy, nyní ale stojí před mnohem těžším úkolem. V semifinále play-off na něj čeká Florbal Ústí, se kterým to je vždy drama. Úvodní duely bude hostit SH Maloměřice o víkendu 16. a 17. března.
Celý článek ›
Napsal 1. březen 2019 Tadeáš Mima

Cesta do superligy: Marek Fiala

Klíčovou sílou Hattricku je vedle zkušených hráčů i realizační tým. Jeho hlavní osobností je trenér Marek Fiala, který koučuje mužstvo od prosince 2016. A letos dotáhl Brňany až na druhé místo po základní části první ligy. Nyní ovšem čeká play-off, kde se startuje úplně od začátku.
Celý článek ›