Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 58 článků
Napsal 19. listopadu 2022 Tadeáš Mima

Bitva s Troopers: kapitola dvě. Získá Hattrick další výhru?

Kdyby vydržela momentální forma, mohl by si Hattrick výskat. Brněnští florbalisté vyhráli během necelého týdne dva zápasy ze dvou, čímž zastavili propad tabulkou první ligy. A teď navíc prověří rivala, kterého v poslední vzájemné bitvě zničili. Konkrétně půjde o Troopers na jejich domovské půdě.
Celý článek ›
Napsal 17. listopadu 2022 Tadeáš Mima

Luxusní kanonáda! Hattrick doma rozprášil Plzeň

Skvělý výkon přináší florbalistům Hattricku tři body! Podruhé za sebou zvítězili Brňané, když rozdrtili na domácí půdě Plzeň. K velkolepému úspěchu pomohly hlavně slepené trefy ze závěrečné části utkání.
Celý článek ›
Napsal 14. listopadu 2022 Tadeáš Mima

Brom po Startu98: Závěr duelu? Myslel jsem si, že odpadnu

Pořádně emotivní souboj, jehož koncovku zvládl Hattrick. Parádní obrat se vydařil o víkendu brněnským florbalistům proti Startu98, po němž se podělil o dojmy Tomáš Brom. A ten potvrdil, že měření sil nebylo úplně snadné ustát ani pro tak zkušeného hráče, jakým je právě on sám.
Celý článek ›
Napsal 13. listopadu 2022 Tadeáš Mima

Mega obrat! Hattrick během chvilky zničil Start98

Po čtyřech zápasech bez bodu přišlo něco, na co se bude dlouho vzpomínat. Florbalisté Hattricku prohrávali ve třetí třetině se Startem98 už o pět branek, jenže ani to je nezastavilo. Stačilo pár slepených tref, vydařený závěr a Brno se mohlo radovat z úchvatné otočky na 7:6.
Celý článek ›
Napsal 12. listopadu 2022 Tadeáš Mima

Potvrdí Hattrick super vzájemnou bilanci? Přivítá Start98

Současné výsledky sice mohly vypadat lépe, florbalistům Hattricku však nechybí odhodlání je napravit. Brňané se chystají na třinácté kolo první ligy, ve kterém doma nastoupí proti Startu98. A rozhodně bude o co bojovat, jelikož oba týmy dělí v tabulce jen tři body.
Celý článek ›
Napsal 4. listopadu 2022 Tadeáš Mima

Šňůra proher musí skončit! Uspěje Hattrick na hřišti Letky?

Nabízí se další možnost, aby florbalisté Hattricku ukončili nepříznivou sérii. Po třech porážkách v řadě svěřenci Simona Šišky už opět vyhlížejí úspěch, o který se tentokrát poperou na půdě Letky. Jak dopadne souboje s momentálně jedenáctým týmem první ligy mužů?
Celý článek ›
Napsal 22. října 2022 Tadeáš Mima

Další bitva o čelo! Jak si povede Hattrick proti Butchisu?

Florbalisté Hattricku nemají ani chvilku klid. V minulém kole první ligy uhájili pozici lídra proti Ústí, přičemž v nadcházejícím zápase o ni budou muset bojovat znovu. Tentokrát přijede do Brna nováček Butchis, který má bombastický nástup do soutěže.
Celý článek ›
Napsal 14. října 2022 Tadeáš Mima

Jede se na sever! Hattrick bude bojovat o čelo s Ústím

Šlágr kola se uskuteční na severu Čech, a chybět u něj nebude ani Hattrick! Brněnští florbalisté pokračují v jízdě první ligou venku s Ústím, které je v posledních zápasech bezchybné. Vyhrálo už pětkrát za sebou, což rozhodně nepředznamenává žádný lehký souboj.
Celý článek ›