Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 29 článků
Napsal 15. března 2023 Tadeáš Mima

Skvělé výkony dorostenců! V play-off zatím dominují

Dvěma drtivými úspěchy se prezentovali na startu play-off dorostenci Hattricku. V úvodní sérii vyřazovací fáze s Třebíčí dali dvakrát deset gólů a více, což jim zajistilo naprosto hladký postup do další fáze. Tam bude čekat jeden z velkých jihomoravských rivalů.
Celý článek ›
Napsal 14. března 2023 Tadeáš Mima

Juniorům skončila sezóna, zastavili je Wizards

Po porážce od Vítkovic dostali druhou šanci, i další soupeř však byl nad jejich síly. Junioři Hattricku se po vyřazení z play-off CE soutěže přesunuli do čtvrtfinále první ligy, kde jim zkřížili cestu Wizards Praha. Protivník zvládl sérii ve dvou zápasech, čímž ukončil Brňanům ročník 2022/23.
Celý článek ›
Napsal 2. března 2023 Tadeáš Mima

Junioři znají dalšího soka, v osmifinále jdou na Vítkovice

Atraktivní moravský souboj se naskýtá juniorům Hattricku Brno. Po emotivním postupu přes Chomutov se chystají na osmifinále florbalové CE ligy, kde proti nim stanou Vítkovice. Podle formy soupeře z konce základní části přitom lze očekávat, že půjde o pořádně náročnou výzvu.
Celý článek ›
Napsal 1. března 2023 Tadeáš Mima

Fiala: Rozhodl bekhend snů. Buršík: Spoluhráči mě dost podrželi

Obrovská bitva až do úplného konce. Přesně tímto se vyznačoval třetí zápas série play-off mezi juniory Hattricku a Chomutova, kde rozhodovaly úplné detaily. Brňané nakonec urvali postup v závěrečné části prodloužení a pokračují dále. K úspěchu se vyjádřili v rozhovoru brankář Matěj Buršík s trenérem Markem Fialou.
Celý článek ›
Napsal 28. února 2023 Tadeáš Mima

Večer se rozhodne: Juniory čeká boj o vše s Chomutovem

Rozhodující měření sil stojí před juniory Hattricku. V sérii prvního kola play-off hrají vyrovnaně 1:1 na zápasy s Chomutovem, a ultimátní třetí duel určí, kdo půjde v sezóně dále. Budou to právě Brňané? Přijďte i vy v úterý 28. února od 19.30 do haly VUT, kde souboj proběhne.
Celý článek ›
Napsal 25. února 2023 Tadeáš Mima

Junioři nad propastí: Chomutov získal proti nim mečbol

Důležité měření sil dotáhli k vítěznému konci Severočeši. Junioři Hattricku Brno podlehli v úvodním duelu play-off Chomutovu, když se nedotáhli blíže než na kontaktní rozdíl. V neděli tak zamíří na hřiště soupeře, kde budou odvracet mečbol.
Celý článek ›
Napsal 22. února 2023 Tadeáš Mima

Fiala: Kádr nám dává slušný výhled do budoucna. Co očekává od play-off juniorů?

Čelili spoustě silných soupeřů a náročným výzvám, to hlavní však přichází až teď. Junioři Hattricku absolvovali základní část první ligy a chystají se na play-off, kde je čeká série s Chomutovem. O výkonech týmu v dlouhodobé fázi sezóny, skladbě kádru i dalších vyhlídkách mluvil hlavní trenér Marek Fiala, který působí u juniorů druhým rokem.
Celý článek ›
Napsal 27. ledna 2023 Tadeáš Mima

Takto vypadá tréninkové centrum v NC Královo Pole!

Zajímá vás, co vás čeká v tréninkovém centru, které jsme nedávno otevřeli přímo v Nákupním centru Královo Pole? Právě to vám ukáže nová reportáž Televize Spolu. K dispozici jsou nejen volné hodiny pro hobby hráče, ale také široká škála tréninků pro mládež. Více se dozvíte už o víkendu 28. a 29. ledna, kdy se v centru konají dny otevřených dveří.
Celý článek ›
Napsal 24. prosince 2022 Tadeáš Mima

FBŠ Hattrick Brno všem přeje veselé Vánoce

Jménem florbalového klubu FBŠ Hattrick Brno přejeme všem členům, rodičům, příznivcům i partnerům klubu příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2023. Těšíme se, až se opět setkáme na zápasech našich družstev.
Celý článek ›
Napsal 8. prosince 2022 Tadeáš Mima

Tréninkové centrum otevřeno za podpory Brna-sever

V uplynulých dnech spustil florbalový Hattrick Brno žhavou novinku. Klub otevřel hřiště přímo v Nákupním centru Královo Pole, které nemá v českém prostředí obdoby. Rodiče dovedou dítě na trénink, během něhož mohou zajít nakoupit či vyřídit cokoliv dalšího přímo na místě.
Celý článek ›
Napsal 6. prosince 2022 Tadeáš Mima

Mocný obrat juniorů: porazili Náchod a jsou druzí

Mezi nejužší špičkou první ligu juniorů se drží družstvo Hattricku. O uplynulém víkendu se mu zadařilo venku proti Náchodu, nad nímž svěřenci kouče Marka Fialy uspěli 9:7. Po první třetině přitom ztráceli už čtyři trefy a neměli před sebou vůbec snadnou situaci.
Celý článek ›
Napsal 23. listopadu 2022 Tadeáš Mima

Šestibodový víkend juniorů! Obrali Hradec i Sokoly

Velmi vydařený víkend mají za sebou junioři Hattricku! Mladým nadějím vyšla obě utkání na půdě soupeřů, když si poradili s Hradcem Králové a Pardubicemi. Plný bodový zisk tak dopomáhá Brňanům, aby se drželi mezi trojicí nejlepších v první lize juniorů – skupině B.
Celý článek ›
Napsal 18. listopadu 2022 Tadeáš Mima

Víkendové sportoviště v NC Královo Pole zdarma!

Speciální nabídku si přichystal Hattrick Brno při otevření nového tréninkového centra, které vyrostlo přímo v Nákupním centru Královo Pole. Již o víkendu 26. a 27. listopadu může přijít úplně kdokoliv na dny otevřených dveří, kdy bude možnost zcela zdarma si vyzkoušet hřiště a zahrát si v nově zrekonstruovaných prostorách.
Celý článek ›
Napsal 18. října 2022 Tadeáš Mima

Junioři v první lize jedou! Porazili Náchod a zatím jsou stoprocentní

Ze dvou pokusů mají plný počet bodů. I když junioři Hattricku neuhráli účast v CE soutěži, nižší skupina jim aktuálně přináší úspěchy. Svěřenci trenéra Marka Fialy navázali na úvodní vítězství nad SKV a doma porazili 8:4 Náchod. Patří jim tak čelo první ligy a vyhlíží další soupeře.
Celý článek ›