Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 36 článků
Napsal 22. března 2023 Tadeáš Mima

Individuality semifinále: Kdo dosud potrápil Butchis?

Semifinále první ligy se možná zatím nevyvíjí podle představ, stále však není nic ztraceno. Florbalisté Hattricku Brno budou v sobotu doma čelit mečbolu Butchis potom, co padli v úvodních dvou duelech série. Která jména na straně FBŠ mohou ještě nastartovat otočku?
Celý článek ›
Napsal 18. ledna 2023 Tadeáš Mima

Známe historické bodování žen! Kdo je na vrcholu?

Co se často objevuje ve spojitosti s mužským týmem Hattricku, je nyní známo také pro holky. Dali jsme dohromady historickou produktivitu ženského družstva, které v současnosti nastupuje v první lize – skupině východ. A nutno říct, že jim to pálí skutečně exkluzivně.
Celý článek ›
Napsal 30. listopadu 2022 Tadeáš Mima

Přepisuje se historie! Brom kraluje bodování už s 250 body

Na zajímavý milník dosáhla jedna ze stálic v sestavě Hattricku. Proti Českým Budějovicím završil gólem a asistencí 250 bodů v brněnském dresu Tomáš Brom, která hraje za FBŠ už sedmým rokem. Jeho bilance zahrnuje jak zápasy v superlize, tak ty prvoligové.
Celý článek ›
Napsal 19. února 2022 Kryštof Severa

Mládí vpřed! Jak superligový Hattrick táhly opory z juniorky

Hned jedenáctku juniorů nasadili brněnští florbalisté v základní části Livesport Superligy, kterou doplnili tři odchovanci působící v A-týmu už delší dobu. Celkově tak v dresu Hattricku naskočilo do elitní soutěže čtrnáctka jmen, jež hraje za klub již od svých mládežnických let.
Celý článek ›
Napsal 31. prosince 2021 Tadeáš Mima

Jak vypadal rok 2021 z pohledu Hattricku Brno?

Rok 2021 se neúprosně chýlí ke konci, a tak nastává prostor k bilancování. Pojďte se společně s námi podívat na zásadní momenty, které přineslo uplynulých dvanáct měsíců nejen v A-týmu Hattricku.
Celý článek ›
Napsal 23. září 2020 Tadeáš Mima

Kulatá stovečka! Jubilejní zápas oslavil Filip Horák

Sotva začala sezóna, Hattrick už slaví jedno jubileum. Svůj 100. zápas v Livesport Superlize odehrál v neděli proti Ostravě Filip Horák. Toto číslo ukazuje, že čtyřiadvacetiletý bek do nejvyšší soutěže rozhodně patří a je pro mužstvo přínosem.
Celý článek ›