Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 16 z celkem 16 článků
Napsal 17. červen 2020 Tadeáš Mima

Pět let tahouna: Jak šel čas s Janem Gráblem

Mládež strávil v Bulldogs, ale všechny velké úspěchy zažil v Hattricku. Jan Grábl odehrál uplynulých pět let v modročerném dresu a svými výkony se zařadil k nejlepším hráčům, jací kdy za Hattrick nastupovali.
Celý článek ›
Napsal 28. březen 2020 Tadeáš Mima

Toto byla bomba! Připomeňte si televizní zápas s Black Angels

Zápas, na který se stále vzpomíná. A ještě dlouho bude. Florbalisté Hattricku během premiérové sezóny v superlize odehráli svůj historicky první televizní duel před domácími fanoušky v hale Vodova. Soupeřem jim byli Black Angels, kterým vrátili porážku z finále první ligy. Jak se fantastická bitva chystala a co dalšího stihli Brňané před koncem kalendářního roku?
Celý článek ›
Napsal 26. prosinec 2019 Tadeáš Mima

Statistiky: monstrózní série Ondráčka a životní góly Jalového

Superliga je pro kalendářní rok 2019 kompletně uzavřena, což platí také pro statistiky Hattricku. Do nich se v minulých zápasech zapsal například Luděk Ondráček, který je týden co týden postrachem každého soupeře. Skvělý výkon podal v utkání s Ostravou také Lukáš Jalový, jehož branky rozhodly o klíčovém vítězství týmu.
Celý článek ›
Napsal 12. prosinec 2019 Tadeáš Mima

Ve statistikách zazářil Coufal, jubilejní duel čeká Fuchse

Minulé i nadcházející zápasy Hattricku nabízejí zajímavé statistiky. V předchozím týdnu odehrál 200. duel v nejvyšší soutěži David Coufal, který se zároveň přibližuje jubilejnímu milníku v dresu klubu. Proti Spartě může absolvovat kulaté utkání kapitán Marek Fuchs.
Celý článek ›
Napsal 14. listopad 2019 Tadeáš Mima

Statistiky Hattricku: milník Coufala nebo souboj Ondráčka s Fuchsem

Superliga florbalu se opět rozjíždí po reprezentační pauze. Zároveň se tak hráčům Hattricku nabízí další šance překonat některé milníky v počtu zápasů nebo v historickém bodování. Jedná se jak o souboj Luďka Ondráčka s Markem Fuchsem, tak o jubilejní duely Davida Coufala či Matěje Hronka.
Celý článek ›
Byly vypsány všechny dostupné články.