Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 17 z celkem 17 článků
Napsal 26. květen 2020 Tadeáš Mima

#throwback: Rozhodující souboj základní části

Ve druhé půlce základní části 2018/19 se Hattrick dostal do skvělé formy. Brňané vyhrávali zápas za zápasem a po očku sledovali, jak se daří jejich rivalovi o čelo první ligy Black Angels. A připravovali se na vzájemnou bitvu.
Celý článek ›
Napsal 5. květen 2020 Tadeáš Mima

#throwback: S Black Angels poprvé a podruhé

Druhá čtvrtina prvoligové sezóny 2018/2019 přinesla dvě prvenství. První prohru v sezóně a také první zápas v ročníku s Black Angels. Málokdo tušil, že to bude pouze jedno z mnoha společných utkání.
Celý článek ›
Napsal 21. duben 2020 Tadeáš Mima

#throwback: Jak Hattrick posílil před bojem o superligu

Hattrick má za sebou premiérový ročník v superlize. Do nejvyšší soutěže však nevedla vůbec snadná cesta. Připomeňte si sezónu 2018/19, která nakonec přinesla vytoužený postup mezi elitu. Jaké posily přišly do týmu na startu tohoto tažení?
Celý článek ›
Napsal 19. září 2019 Tadeáš Mima

Cesta do superligy: Z play-down až na vrchol

Sezóna 2019/20 je pro Hattrick přelomová. Brněnský klub poprvé v historii hraje superligu, o kterou dlouhá léta usiloval. Cesta mezi elitu se však nerodila snadno. Přinášíme vám poslední část příběhu, na jehož konci se zrodil tento úspěch.
Celý článek ›
Napsal 11. září 2019 Tadeáš Mima

Cesta do superligy: Začátky v první lize

Sezóna 2019/20 bude pro Hattrick přelomová. Brněnský klub si poprvé v historii zahraje superligu, o kterou dlouhá léta usiloval. Cesta mezi elitu se však nerodila snadno. Přinášíme vám druhou část příběhu, na jehož konci se zrodil tento úspěch. Tentokrát o tom, jak se Hattrick zabydlel v první lize a jak mu několikrát těsně utekl vysněný postup.
Celý článek ›
Napsal 1. březen 2019 Tadeáš Mima

Cesta do superligy: Marek Fiala

Klíčovou sílou Hattricku je vedle zkušených hráčů i realizační tým. Jeho hlavní osobností je trenér Marek Fiala, který koučuje mužstvo od prosince 2016. A letos dotáhl Brňany až na druhé místo po základní části první ligy. Nyní ovšem čeká play-off, kde se startuje úplně od začátku.
Celý článek ›
Napsal 27. únor 2019 Tadeáš Mima

Cesta do superligy: Luděk Ondráček

Nejproduktivnějšího hráče první ligy má v týmu Hattrick! Za celou základní část nasbíral 86 bodů Luděk Ondráček, který tak obrovsky pomohl Brnu na druhé místo tabulky. Hvězda mužstva navíc chce podávat stoprocentní výkony i v play-off, jež rozhodne o výsledku sezóny.
Celý článek ›
Napsal 22. únor 2019 Tadeáš Mima

Cesta do superligy: David Coufal

Hattrick vstoupí do play-off první ligy z horních míst tabulky. A velkou zásluhu na tom má i David Coufal. Hráč, který se k mužstvu připojil před tímto ročníkem, těží ze svého působení v nejvyšší soutěži. Nyní je jeho cílem dovést mezi elitu také Hattrick.
Celý článek ›
Napsal 19. únor 2019 Tadeáš Mima

Cesta do superligy: David Sládeček

Hattrick posílil před startem ročníku o několik zkušených hráčů. Jedním z nich byl i David Sládeček, který plní na hřišti důležitou roli a chce pomoct Brnu v blížícím se play-off.
Celý článek ›
Napsal 16. únor 2019 Tadeáš Mima

Cesta do superligy: Vít Máček

Před dvěma lety, když Hattrick naposledy bojoval o superligu, byl už součástí týmu. Pro Víta Máčka šlo o jedna z prvních utkání za muže a na těchto zkušenostech staví i letos. Navíc se blíží play-off a Brnu se nabízí další možnost, aby se vydal na cestu do nejvyšší soutěže.
Celý článek ›
Napsal 13. únor 2019 Tadeáš Mima

Cesta do superligy: Filip Kejík

Jedničkou v brankovišti Hattricku je Filip Kejík. Gólman se zkušenostmi z Tipsport Superligy má být jedním z tahounů, který nyní může dovést tým do nejvyšší soutěže. Brňané mají k této cestě dobře nakročeno a pomalu se připravují na play-off.
Celý článek ›
Napsal 10. únor 2019 Tadeáš Mima

Cesta do superligy: Jonáš Kůra

I když patří k nejmladším hráčům mužstva, má v něm důležitou úlohu a umí pomoct k výhře. Hattrick se může spolehnout na výkony Jonáše Kůry, který je věrným odchovancem klubu. A společně s ním již brzy vyrazí na potenciální cestu do Tipsport Superligy.
Celý článek ›
Napsal 5. únor 2019 Tadeáš Mima

Cesta do superligy: Play-off může být bránou k historickému úspěchu

Blíží se chvíle, kdy nebude kam uhnout. Základní část první ligy vstoupila do svého posledního měsíce a Hattricku zbývá odehrát závěrečné tři zápasy. Po nich bude následovat play-off, které rozhodne o výsledku sezóny. A mužstvo cítí příležitost zabojovat o historický postup do Tipsport Superligy.
Celý článek ›
Byly vypsány všechny dostupné články.