Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 40 článků
Napsal 14. prosinec 2019 Tadeáš Mima

Fiala o unikátní exkurzi v RedBullu Salzburg

Hlavní trenér Hattricku se zúčastnil zajímavé akce. V uplynulých dnech byl na exkurzi v klubu RedBull Salzburg, který patří mezi špičku rakouského hokeje i fotbalu. Co si z akce odnesl za poznatky do další práce v Hattricku?
Celý článek ›
Napsal 23. říjen 2019 Tadeáš Mima

Adam Hemerka pojede s reprezentací juniorů na Euro Floorball Tour

Hattrick má zástupce v národním družstvu! Adam Hemerka, který aktuálně absolvuje stáž ve finském klubu EräViikingit, se představí s juniorskou reprezentací na Euro Floorball Tour. Mezinárodní turnaj se koná v první polovině listopadu právě ve Finsku, konkrétními dějišti budou města Tampere, Vantaa a Hämeenlinna.
Celý článek ›
Napsal 14. říjen 2019 Tadeáš Mima

V neděli odehraje svůj 150. zápas za A-tým Jakub Andrle

Již brzy bude pokořen další klubový milník. Odchovanec Hattricku Jakub Andrle nastoupil o uplynulém víkendu ke svému 149. utkání za dospělý tým, takže následující duel pro něj bude mít jubilejní číslo 150. Jak brněnský obránce vnímá tuto statistiku?
Celý článek ›
Napsal 14. srpen 2019 Tadeáš Mima

Představujeme posily: první z nich je Martin Nagy

V nové sezóně se můžete těšit na nová jména. Hattrick přivedl v letním období několik zajímavých posil, mezi kterými nechybí ani Martin Nagy. Ten přichází z Panthers Otrokovice, přičemž už dříve v Brně působil.
Celý článek ›
Napsal 2. červenec 2019 Tadeáš Mima

První ročník Hattrick Draft Day překonal očekávání trenérů

Na konci června se Hattrick rozhodl uspořádat akci, která tady ještě nebyla. Vůbec poprvé nabídl hráčům i hráčkám všech věkových kategorií, kteří ukázali zájem nastupovat za FBŠ, šanci zabojovat o místo v klubu. K průběhu Hattrick Draft Day se vyjádřili trenéři Marek Fiala a Simon Šiška.
Celý článek ›
Napsal 1. červenec 2019 Tadeáš Mima

Hattrick zanechal stopu na Olympiádě dětí a mládeže 2019

Hattrick měl své zástupce na turnaji Olympiády dětí a mládeže 2019 v Liberci. Za dívčí tým Jihomoravského kraje nastoupila Lili Bolfová, která bojovala až do posledního utkání o medaili. Chlapecký výběr, v němž figurovali Patrik Hájek a Lukáš Suk, nakonec zůstal před branami semifinále.
Celý článek ›