Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 121 článků
Napsal 15. září 2020 Tadeáš Mima

Dva obraty a šest bodů. Jak začala CE soutěž juniorů?

Uběhla necelá půlka první třetiny, a soupeř šel do vedení. Scénář, který se opakoval v obou víkendových zápasech CE ligy juniorů. Hráči Hattricku ale vždy skvěle zareagovali, vrátili se do utkání a slavili veledůležitých šest bodů doma proti Otrokovicím a Bulldogs.
Celý článek ›
Napsal 24. březen 2020 Pavel Kocourek

Klubový projekt Nepřestávej Trénovat startuje!

Poslední dobou je jedním z častých témat slovo karanténa. Studenti se učí doma, školy zavřené, společenské události zrušené a kluby nemohou trénovat. Ovšem ani tato situace není záminkou čekat, než se všechno vrátí do normálu. Proto vznikl projekt Nepřestávej Trénovat.
Celý článek ›
Napsal 2. březen 2020 Tadeáš Mima

Konec sezóny. Junioři nestačili v předkole na Plzeň

Poslední duely ročníku mají za sebou junioři Hattricku. V předkole play-off podlehli 0–2 na zápasy Plzni, která se představí v osmifinále celostátní soutěže. Brňané však v obou utkáních bojovali a za žádné situace nic nevzdávali.
Celý článek ›
Napsal 10. únor 2020 Tadeáš Mima

Víkend juniorů: Úspěch nad Hradcem, ale ztráta v Náchodě

Juniorští hráči Hattricku mohou být po víkendu spokojeni jen napůl. Klíčový zápas o horní příčky tabulky s Hradcem Králové sice zvládli, nicméně v neděli podlehli papírově slabšímu Náchodu. Kvůli tomu jim musí aspoň prozatím stačit třetí místo východní skupiny.
Celý článek ›