Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 70 článků
Napsal 25. září 2020 Tadeáš Mima

Kdy bodovat, když ne teď? Hattrick se ukáže na Vinohradech

Sezónu rozjeli s jedním bodem, teď ale mohou zabrat a vrátit se do hry. Florbalisté Hattricku jedou ke čtvrtému kolu Livesport Superligy do Královských Vinohrad. Podaří se jim získat první výhru ročníku? Na straně domácích může být i borec, který ještě nedávno nastupoval za Brno.
Celý článek ›
Napsal 19. září 2020 Tadeáš Mima

Hattrick jede do Ostravy. Jak se Juhaňák těší na bývalý klub?

Víkend plný florbalu má pokračování. Po páteční bitvě s Libercem následuje třetí kolo Livesport Superligy, v němž Hattrick míří na hřiště FBC Ostrava. Před zápasem se k soupeři vyjádřil Jiří Juhaňák, který v Ostravě poslední dva roky působil. Zároveň se blíží jeden jubilejní start.
Celý článek ›
Napsal 13. srpen 2020 Tadeáš Mima

Mladíci jdou do boje! Pohár začíná v Jaroměři

Soutěžní premiéra se nezadržitelně blíží. K prvnímu zápasu pohárové skupiny vyjede Hattrick do Jaroměře, která loni předváděla dobré výkony v první lize. Na Brno proto nečeká nic snadného – obzvlášť, když do východních Čech zamíří sestava mladíků a nováčků.
Celý článek ›
Napsal 21. únor 2020 Tadeáš Mima

V základní části naposledy doma. Hattrick narazí na Liberec

Florbalisté Hattricku se připravují na předposlední kolo základní části superligy. V neděli odehrají závěrečný duel před vlastními fanoušky proti Liberci, ve kterém si chtějí vylepšit pozici před blížícím se play-down. Partnerem utkání bude organizace Haima pomáhající onkologicky nemocným dětem.
Celý článek ›
Napsal 12. únor 2020 Tadeáš Mima

Jak to s Hattrickem dopadne? Hodně napoví následující dvojkolo

Sezóna dospěla do fáze, kdy se začíná lámat chleba. Do konce základní časti zbývá odehrát poslední čtyři zápasy, které rozhodnou o osudu Hattricku. Jestli se Brňané vyhnou bojům o udržení superligy, bude záviset i na nadcházejícím dvojkole proti České Lípě a Black Angels.
Celý článek ›
Napsal 17. leden 2020 Tadeáš Mima

Proti bývalému hegemonovi. Do Brna přijede Tatran

Po Poháru mistrů se vrací zpět Superliga florbalu. Hattrick ve 21. kole nejvyšší soutěže odehraje domácí zápas proti Tatranu Střešovice, kterému má za poslední měsíce co vracet. Zároveň to bude důležitý souboj pro podobu spodní části tabulky.
Celý článek ›
Napsal 2. leden 2020 Tadeáš Mima

Minule super obrat, a co tentokrát? Hattrick vyzve Bohemku

Vánoční pauza je definitivně pryč. Superliga florbalu pokračuje dvacátým kolem, ve kterém Hattrick zamíří o víkendu na hřiště pražských Bohemians. Minulý vzájemný zápas zvládli lépe Brňané po fantastickém obratu, podaří se jim tak vítězství zopakovat?
Celý článek ›
Napsal 18. prosinec 2019 Tadeáš Mima

Hattrick se chce pomstít Vinohradům a Ostravě

Z minulých utkání nevyšli dobře, nyní jim však mohou soupeřům všechno vrátit. Florbalisté Hattricku uzavřou kalendářní rok 2019 zápasy s Královskými Vinohrady a FBC Ostrava. Posune se Brno právě na úkor těchto týmů výše superligovou tabulkou?
Celý článek ›
Napsal 13. prosinec 2019 Tadeáš Mima

Další body čekají na Spartě

Plný odhodlání vstupuje Hattrick do sedmnáctého kola superligy. V neděli zabojuje o další vítězství nad hřišti pražské Sparty, která je na čtvrtém místě tabulky. Poslední zápasy ale neodehrála nijak přesvědčivě a Brňané cítí šanci na úspěch.
Celý článek ›