Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 116 článků
Napsal 22. ledna 2022 Tadeáš Mima

Šance na předkolo se tenčí, rozhodne i bitva s Ostravou

Výsledky Livesport Superligy florbalistům Hattricku úplně nenahrávají. Brňané ztrácí šest bodů na předkolo play-off a mají poslední možnost, aby zkusili s pořadím zamíchat. Pokusit se o to mohou doma proti Ostravě, jež vyhrála pouze jediné z minulých tří utkání.
Celý článek ›
Napsal 1. ledna 2022 Tadeáš Mima

Hrozí velký favorit: Nový rok začne proti Boleslavi

Velmi těžký protivník se rýsuje florbalistům Hattricku. V prvním zápase po vánoční pauze se pokusí doma překvapit Mladou Boleslav, která bojuje o čelo Livesport Superligy. Brňané však mají v zádech slibné výsledky z půlky prosince.
Celý článek ›
Napsal 18. prosince 2021 Kryštof Severa

Poslední turnaj roku, ženy míří do Jedovnic

Holky Hattricku čeká další turnaj druhé ligy žen – skupiny 6. Svěřenkyně Petry Prouzové však nečeká v Jedovnicích nic lehkého, v prvním zápase nastoupí proti třetímu týmu tabulky Zlínu Lions a následně proti Shooters Beta.
Celý článek ›
Napsal 16. prosince 2021 Tadeáš Mima

Dvě klíčová utkání! Hattrick se popere o elitní desítku

Po reprezentační pauze se vrací do akce florbalisté Hattricku. V předvánočním dvojkole Livesport Superligy vyzvou nejdříve v pátek Českou Lípu a dva dny poté Otrokovice. Oba venkovní zápasy budou velmi důležité. Jde totiž o týmy, které se pohybují na příčkách blízko Brňanů.
Celý článek ›
Napsal 16. listopadu 2021 Tadeáš Mima

Klíčová bitva v Brně! Přijedou poslední Pardubice

Uprostřed týdne odehrají florbalisté Hattricku další důležitý zápas. Jen bod je dělí od posledních Pardubic, které ve středu přijedou do Maloměřic. Pokud ale Brňané v souboji uspějí, mohou poskočit na příčky zaručující předkolo play-off Livesport Superligy.
Celý článek ›