Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 12 z celkem 12 článků
Napsal 6. února 2022 Tadeáš Mima

Specialita: Sledujte nový Hattrick Talk z pivovaru Moravia!

Velmi speciální epizodu přináší klubová talkshow Hattrick Talk. Jejím dějištěm se stal pivovar Moravia, který se stal partnerem Hattricku před aktuální sezónou. Jak se spolupráce zrodila, jaká piva teď letí a co jsou další mety, představil Martin Hrubeš z pivovaru Moravia.
Celý článek ›
Napsal 19. listopadu 2021 Tadeáš Mima

HATTRICK TALK: Sledujte nový díl s hráčkou Dominikou Drobnou!

Vůbec první hráčkou ženské složky, která byla hostem naší talkshow Hattrick Talk, se stala Dominika Drobná. Co říká posila ze Slovenska na Hattrick, samotné Brno nebo svoji diplomovou práci? A došlo i na další speciální téma! Sledujte na YouTube a podcastových platformách.
Celý článek ›
Napsal 5. září 2021 Tadeáš Mima

Hattrick Talk: Ondráček mluví o konci kariéry

Původně chtěl ještě pokračovat, situace ale dopadla jinak. Zkušený Luděk Ondráček do další florbalové sezóny již nezasáhne potom, co ukončil aktivní kariéru. O svém rozhodnutí, kariéře, nejrychlejším gólu na světě či postupu do superligy mluvil v nejnovějším díle klubového pořadu Hattrick Talk.
Celý článek ›
Napsal 24. března 2021 Tadeáš Mima

Práce nováčků? Čistíme hřiště od lepidla, říká Hronek v Hattrick Talku

Sezóna Livesport Superligy pro Hattrick sice skončila, ale oblíbený pořad pokračuje dál. V osmé epizodě Hattrick Talku zavítal před kamery Šimon Hronek, který přiblížil nejen svůj první ročník mezi dospělými. Dostalo se i na mládežnická léta nebo historický úspěch juniorů. Velký dík patří našemu partnerovi FOTORI, jenž posunul zpracování talkshow na vyšší úroveň.
Celý článek ›
Napsal 12. listopadu 2020 Tadeáš Mima

Nový díl Hattrick Talku: Zjistěte, co klub chystá během pauzy

Marketingová sekce Hattricku si připravila novinku v rámci Hattrick Talku. Ve čtvrté epizodě pořadu rozebral tiskový mluvčí Kryštof Severa a redaktor Tadeáš Mima aktivity klubu a co se plánuje dále. Mluvilo se i o založení ženské sekce, výkonech Adama Hemerky nebo nové hale klubu.
Celý článek ›
Byly vypsány všechny dostupné články.