Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 40 článků
Napsal 7. duben 2019 Tadeáš Mima

Cesta do superligy vede přes baráž, finále vyhráli Black Angels

Hattrick bojoval až do poslední chvíle, jenže neúspěšně. Brněnští florbalisté nezvládli třetí finále první ligy, jež odehráli doma proti Black Angels. Pražané tak využili mečbol, který si zajistili dvěma výhrami z minulého víkendu, a postoupili do Tipsport Superligy. Pro Hattrick nyní vede cesta do nejvyšší soutěže přes baráž.
Celý článek ›
Napsal 3. únor 2019 Tadeáš Mima

Nasazení a bojovnost vedly k důležitým bodům proti Ústí

Utkání s obrovským nábojem. Tím byl duel 23. kola první ligy mezi Hattrickem Brno a Florbalem Ústí. Po dvaceti minutách vypadalo skóre slibně pro hosty, Brňané ale ukázali své zkušenosti a těžký zápas dovedli k výhře 5:4. To jim zatím stačí i na vedoucí příčku tabulky.
Napsal 28. leden 2019 Tadeáš Mima

Hattrick díky dobrému rozjezdu bodoval nad Litvínovem

Výsledkově nemohlo dopadnout dvojkolo lépe. Hattrick přidal k páteční výhře z Havířova také tři body na domácím hřišti, kde v neděli porazil Bivoj Litvínov. V tabulce první ligy tak Brňané zůstanou minimálně do úterý na pozici lídra.
Napsal 23. prosinec 2018 Tadeáš Mima

Konec roku oslavil Hattrick vítězstvím nad Kanonýry 8:4

Poslední zápas před Vánocemi se vyvedl podle představ Hattricku. Brno porazilo v 17. kole první ligy Kladno a udrželo si dobrou pozici pro boj o čelo tabulky. Důležitou částí hry byla druhá třetina, kdy domácí tým nastřílel soupeři pět gólů.
Napsal 16. prosinec 2018 Tadeáš Mima

Bez překvapení: V Ostravě zvítězil Hattrick o šest branek

Žádné zaváhání naši hráči nepřipustili. Florbalisté Hattricku předvedli dobrý výkon proti MVILu Ostrava a navázali na dvě výhry před reprezentační pauzou. Brno si tím výrazně upevnilo druhé místo v tabulce první ligy, navíc stále živí naději na pozici absolutního lídra.