Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 102 článků
Napsal 7. duben 2021 Tadeáš Mima

Hattrick zkusil dovednostní Skill Contest. Jak si vedl?

Speciálních soutěžních disciplín se zúčastnili hráči Hattricku. Stalo se tak v rámci Livesport Superliga Skill Contestu, který zveřejnil na svých stránkách Sport.cz. Podívejte se, jak se s výzvami poprali Matěj Kostka, Lukáš Jalový a David Sládeček.
Celý článek ›
Napsal 28. únor 2021 Tadeáš Mima

Bombastická řežba! Hattrick v ní ale podlehl Bohemce

Vyhrocená bitva, která Brňanům těsně nevyšla. Florbalisté Hattricku hostili favorizované Bohemians, přičemž jim pořádně zavařili. Body urvali Pražané až v posledních minutách, kdy utekli do mírného vedení 6:5. Hattrick proto čekají boje v play-down.
Napsal 21. únor 2021 Tadeáš Mima

Zběsilá stíhačka v závěru! Dva body ale berou Sokoli

Velmi nepříznivý výsledek. Florbalisté Hattricku dotáhli ztrátu na hřišti Pardubic a vynutili si prodloužení, jenže ani to nestačilo. Utkání 24. kola Livesport Superligy nakonec nepřineslo Brňanům více než jeden bod za porážku 5:6 v přidaném čase.
Napsal 24. leden 2021 Tadeáš Mima

Velkolepá podívaná pro Spartu, rozhodovaly nájezdy

Strhující utkání odehráli florbalisté Hattricku doma proti Spartě. Ve 21. kole Livesport Superligy došlo až na nájezdy, které si Sparta vynutila dvěma góly v závěru třetí třetiny. Dovednostní disciplínu nakonec urvali na svoji stranu Pražané.
Napsal 23. leden 2021 Tadeáš Mima

Boleslav v problémech! Hattrick byl dlouho na dosah

Ještě ve třetí třetině byla šance, že se Hattrick dotáhne. Velký favorit z Mladé Boleslavi neměl vůbec snadnou práci proti Brňanům, kteří v sobotním zápase Livesport Superligy bojovali o body na jeho hřišti. Definitivně rozhodly až góly v závěru.
Napsal 10. leden 2021 Tadeáš Mima

Obří drama s Českou Lípou, Hattrick bral aspoň bod

V poslední minutě zažil Hattrick velký moment. Brněnští florbalisté heroicky dohnali ztrátu dvou gólů a vynutili si prodloužení proti České Lípě. Doma ale opět nedosáhli na výhru, když dohrávku Livesport Superligy rozhodl Radek Krajcigr.
Napsal 2. leden 2021 Tadeáš Mima

Dohnali náskok Tatranu, ale body nemají

Neúspěšný konec pro Hattrick. V zápase Livesport Superligy proti Tatranu Střešovice dohnalo Brno třígólové manko, přesto se vrací domů bez jediného bodu. Poslední minuty vyšly lépe Pražanům, kteří vyhráli důležitou bitvu 6:4.
Napsal 12. prosinec 2020 Tadeáš Mima

Perfektní! Hattrick se vrátil do zápasu a přejel Panthers

Začátek třetí třetiny nebyl příliš veselý. Florbalisté Hattricku ztráceli s Otrokovicemi už 1:3, ale ani to je nezastavilo. Utkání Livesport Superligy úplně překlopili a získali důležité tři body. Do sestavy se vrátil gólem Luděk Ondráček, rozhodující asistenci si připsal bývalý panter Matěj Kostka.