Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 285 článků
Napsal 3. prosinec 2019 Tadeáš Mima

Mladé naděje Hattricku: 30. 11. a 1. 12. 2019

Další kolo mládežnických soutěží se uskutečnilo na přelomu listopadu a prosince. Své zápasy odehrály oba týmy dorostenců i kompletní kategorie přípravky. Zároveň však na hřišti nechyběli ani mladší žáci.
Celý článek ›
Napsal 30. listopad 2019 Tadeáš Mima

Hattrick čeká první domácí TV zápas s Black Angels

Historický moment se blíží. Už v pondělí 2. prosince od 19.30 přivítá Hattrick Brno v hale Vodova pražské Black Angels před kamerami ČT Sport. Zároveň půjde o souboj dvou nesmiřitelných rivalů, kteří loni bojovali o postup o superligy.
Celý článek ›
Napsal 28. listopad 2019 Tadeáš Mima

Cesta do kabiny: Jiří Halama

Věrný odchovanec Hattricku Brno. Tím je Jiří Halama, který působí v klubu už od mládežnických kategorií a vybojoval s ním historický postup do Superligy florbalu.
Celý článek ›
Napsal 19. listopad 2019 Tadeáš Mima

Hattrick uspořádal turnaj pro děti ze školních kroužků

Projekt Hattricku Brno s názvem Florbalujeme přinesl speciální událost. V neděli se uskutečnil ve sportovní hale Hattrick turnaj dětí ze základních škol, kde klub pravidelně pořádá florbalové kroužky. Co se na akci přesně dělo, popisovali trenéři Lukáš Paták a Lukáš Jalový.
Celý článek ›
Napsal 17. listopad 2019 Tadeáš Mima

Vítkovice utekly slepenými góly a z Brna vezou výhru

V Maloměřicích se konalo jedenácté kolo Superligy florbalu. Na hřiště Hattricku přicestovaly mistrovské Vítkovice, se kterými domácí tým dlouho držel krok. Díky povedené části druhé třetiny se ale dostali do náskoku Ostravané a získali všechny body.
Celý článek ›