Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 240 článků
Napsal 14. říjen 2019 Tadeáš Mima

V neděli odehraje svůj 150. zápas za A-tým Jakub Andrle

Již brzy bude pokořen další klubový milník. Odchovanec Hattricku Jakub Andrle nastoupil o uplynulém víkendu ke svému 149. utkání za dospělý tým, takže následující duel pro něj bude mít jubilejní číslo 150. Jak brněnský obránce vnímá tuto statistiku?
Celý článek ›
Napsal 12. říjen 2019 Tadeáš Mima

Čekání na výhru trvá: Ostrava uspěla nad Hattrickem o sedm gólů

Hattrick opět nedosáhl na kýžený výsledek. V zápase šestého kola superligy zamířili Brňané do Ostravy, která do té doby získala stejně jako FBŠ pouze jeden bod. Domácí tým si však právě proti nováčkovi napravil reputaci a uspěl jasně 10:3. Hattrick tak dále čeká na historicky první výhru v nejvyšší soutěži.
Celý článek ›
Napsal 11. říjen 2019 Tadeáš Mima

Cesta do kabiny: Oliver Gold

První rok v dresu Hattricku absolvuje Oliver Gold, který se minulý týden poprvé trefil za nový klub v superlize. Co říká na výkony mužstva, jak se cítí ve své hráčské roli a co jej čeká mimo florbal, prozradil v aktuálním vydání Cesty do kabiny.
Celý článek ›
Napsal 10. říjen 2019 Tadeáš Mima

Kdo vyhraje poprvé v sezóně? Hattrick se představí v Ostravě

Brněnští hráči odehrají velmi důležitý zápas šestého kola soutěže. V utkání týmů, které stále čekají na úvodní výhru v superlize, narazí Hattrick na domácí FBC Ostrava. Případný úspěch by tak Jihomoravanům výrazně pomohl dostat se na vyšší místo tabulky.
Celý článek ›
Napsal 8. říjen 2019 Tadeáš Mima

Mladé naděje Hattricku: 5.–6. října 2019

Přinášíme tradiční souhrn výsledků mládeže Hattricku ze soboty a neděle. Jak se dařilo našim družstvům v dalších těžkých bojích o body? Do hry zasáhli nejen starší žáci, ale také hráči mladších kategorií.
Celý článek ›
Napsal 5. říjen 2019 Tadeáš Mima

Ztráta na Vinohradech: Hattrick odjel s prohrou 4:7

Hattricku nezvítězil ani v pátém kole Superligy florbalu. V sobotním utkání dvou týmů ze spodní části tabulky podlehli Brňané výsledkem 4:7 Královským Vinohradům. Svěřenci Marka Fialy proto zůstanou i pro následující týden na posledním místě soutěže.
Celý článek ›
Napsal 23. září 2019 Tadeáš Mima

Hattrick si v Otrokovicích připsal první superligový bod

Brňané vybojovali ve třetím kole superligy svůj historicky první bod v soutěži. Na hřišti v Otrokovicích, kde vyzvali tamější Panthers, se hosté dostali před kamerami ČT Sport už do vedení 5:2, ale ani to na výhru nestačilo. Otrokovice vyrovnaly a v prodloužení završil obrat Filip Hrabal.
Celý článek ›