Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 573 článků
Napsal 14. duben 2021 Tadeáš Mima

Soutěž jede! Objevuj Brno s Hattrickem

Naše klubová soutěž je v plném proudu. Až do konce května je možnost zapojit se do speciální aktivity a objevovat Brno s Hattrickem. O co přesně jde a jaká vede cesta k zisku hlavní ceny? Vyhrát může každý, kdo splní následující podmínky:
Celý článek ›
Napsal 7. duben 2021 Tadeáš Mima

Hattrick zkusil dovednostní Skill Contest. Jak si vedl?

Speciálních soutěžních disciplín se zúčastnili hráči Hattricku. Stalo se tak v rámci Livesport Superliga Skill Contestu, který zveřejnil na svých stránkách Sport.cz. Podívejte se, jak se s výzvami poprali Matěj Kostka, Lukáš Jalový a David Sládeček.
Celý článek ›
Napsal 2. duben 2021 Tadeáš Mima

Petra Prouzová byla v podcastu Floor Talk

Ženská složka Hattricku dala o sobě tento týden výrazně vědět. Šéftrenérka Petra Prouzová se totiž stala hostem podcastu Floor Talk, který vydává Český florbal. A přišla řeč na řadu zajímavých věcí.
Celý článek ›
Napsal 1. duben 2021 Tadeáš Mima

Nová klubová soutěž: Objevuj Brno s Hattrickem!

Máte rádi soutěže? Hattrick si totiž právě teď pro vás jednu přichystal! V rámci ní budete navštěvovat různá místa v Brně a odpovídat na otázky, které s nimi souvisí. Ti nejúspěšnější si následně zasoutěží (nejen) o to být na střídačce během superligového utkání Hattricku.
Celý článek ›
Napsal 1. duben 2021 Tadeáš Mima

Trenérské zemětřesení! Hattrick přivádí k týmu Radima Cepka

Obrovskou novinku představuje Hattrick krátce po konci sezóny. Do superligového ročníku 2021/22 povede brněnské florbalisty jako trenér Radim Cepek, někdejší kouč národního týmu a legenda českého florbalu. Nahradí tak Marka Fialu, který v uplynulých dvou letech vždy skončil s týmem mimo play-off.
Celý článek ›
Napsal 24. březen 2021 Tadeáš Mima

Práce nováčků? Čistíme hřiště od lepidla, říká Hronek v Hattrick Talku

Sezóna Livesport Superligy pro Hattrick sice skončila, ale oblíbený pořad pokračuje dál. V osmé epizodě Hattrick Talku zavítal před kamery Šimon Hronek, který přiblížil nejen svůj první ročník mezi dospělými. Dostalo se i na mládežnická léta nebo historický úspěch juniorů. Velký dík patří našemu partnerovi FOTORI, jenž posunul zpracování talkshow na vyšší úroveň.
Celý článek ›
Napsal 17. březen 2021 Tadeáš Mima

Play-down se ruší, Hattricku končí sezóna záchranou

Aktuální novinku představil Český florbal při prezentaci dalšího průběhu sezóny. Výkonný výbor rozhodl o tom, že se v celostátních soutěžích nebude postupovat ani sestupovat, díky čemuž není nutné rozehrát play-down nejvyšších soutěží mužů a žen. Hattrick tak nečeká série s Královskými Vinohrady a udržel se v Livesport Superlize i pro příští ročník.
Celý článek ›
Napsal 14. březen 2021 Tadeáš Mima

Historie proti SKV: Fatální bitva ve finále první ligy

Jestli se Hattrick s někým potkává pravidelně, jsou to Královské Vinohrady. Pražský rival, jenž odehrál s Brňany nespočet epických soubojů. Před blížícím se play-down Livesport Superligy, kde dojde na další setkání, rozebíráme jejich největší bitvy historie. Tentokrát se vracíme do finálového roku 2014.
Celý článek ›