Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 315 článků
Napsal 20. leden 2020 Tadeáš Mima

Úžasná série končí: junioři se sklonili před Štíry

První zápasy nového roku odehráli o víkendu junioři Hattricku. Na jihu Čech se jim ale dařilo se střídavými úspěchy – z Českých Budějovic odjeli s porážkou 4:8, kterou napravili o den později v Jindřichově Hradci jasným výsledkem 14:3. Hattrick přesto ztratil fantastickou sérii deseti výher v řadě.
Celý článek ›
Napsal 17. leden 2020 Tadeáš Mima

Proti bývalému hegemonovi. Do Brna přijede Tatran

Po Poháru mistrů se vrací zpět Superliga florbalu. Hattrick ve 21. kole nejvyšší soutěže odehraje domácí zápas proti Tatranu Střešovice, kterému má za poslední měsíce co vracet. Zároveň to bude důležitý souboj pro podobu spodní části tabulky.
Celý článek ›
Napsal 12. leden 2020 Tadeáš Mima

Finále a páté místo! Hattrick vynikal na regionálních výběrech

Tento víkend patřil mládeži – v Brně a Ostravě se konaly turnaje regionálních výběrů starších žáků a dorostenců. Žákovský tým měl na soupisce také dva hráče Hattricku, se kterými dokráčel až do finále. Jihomoravští dorostenci včetně pěti hráčů FBŠ vybojovali v konkurenci šestnácti družstev páté místo.
Celý článek ›
Napsal 4. leden 2020 Tadeáš Mima

Fůra gólů, ale i vyloučení. Hattrick selhal s Bohemians

Devět branek v jednom zápase? Tolik jich Hattrick nedal v žádném utkání od začátku sezóny. Ani skvělý střelecký výkon mu ale na body nestačil, když ve dvacátém kole superligy podlehl 9:13 domácím Bohemians. Brňanům uškodila hlavně spousta oslabení, díky kterým si soupeř hlídal vedení.
Celý článek ›
Napsal 2. leden 2020 Tadeáš Mima

Minule super obrat, a co tentokrát? Hattrick vyzve Bohemku

Vánoční pauza je definitivně pryč. Superliga florbalu pokračuje dvacátým kolem, ve kterém Hattrick zamíří o víkendu na hřiště pražských Bohemians. Minulý vzájemný zápas zvládli lépe Brňané po fantastickém obratu, podaří se jim tak vítězství zopakovat?
Celý článek ›
Napsal 30. prosinec 2019 Tadeáš Mima

Cesta do kabiny: Jakub Maleček

V týmu Hattricku nechybí ani řada nadějných hráčů. Mezi mladé naděje hlavního mužstva patří také Jakub Maleček, který už má na kontě své první zápasy.
Celý článek ›
Napsal 26. prosinec 2019 Tadeáš Mima

Statistiky: monstrózní série Ondráčka a životní góly Jalového

Superliga je pro kalendářní rok 2019 kompletně uzavřena, což platí také pro statistiky Hattricku. Do nich se v minulých zápasech zapsal například Luděk Ondráček, který je týden co týden postrachem každého soupeře. Skvělý výkon podal v utkání s Ostravou také Lukáš Jalový, jehož branky rozhodly o klíčovém vítězství týmu.
Celý článek ›
Napsal 22. prosinec 2019 Tadeáš Mima

Narozeninová výhra! Trenér Fiala slavil proti Ostravě

Byl to boj až do posledních vteřin, ale měl šťastný konec. Hattrick doma porazil v devatenáctém kole superligy FBC Ostrava 3:2, když se hned dvakrát trefil Lukáš Jalový. Pro trenéra Marka Fialu tak šlo o nejlepší oslavu narozenin, jakou si mohl vůbec představit! Jeho tým přeskočil tabulkového souseda a přerušil sérii čtyř proher v řadě.
Celý článek ›
Napsal 18. prosinec 2019 Tadeáš Mima

Hattrick se chce pomstít Vinohradům a Ostravě

Z minulých utkání nevyšli dobře, nyní jim však mohou soupeřům všechno vrátit. Florbalisté Hattricku uzavřou kalendářní rok 2019 zápasy s Královskými Vinohrady a FBC Ostrava. Posune se Brno právě na úkor těchto týmů výše superligovou tabulkou?
Celý článek ›
Napsal 16. prosinec 2019 Tadeáš Mima

Devět výher v řadě! Junioři bodovali v Olomouci

Další vítězství si připisují junioři Hattricku. Stoprocentně si počínali už podeváté za sebou, když tentokrát uspěli na hřišti Olomouce 8:3. Vedou tak celou soutěž o tři body před týmy Hradce Králové a Ostravy, které dělí pouze skóre.
Celý článek ›
Napsal 15. prosinec 2019 Tadeáš Mima

Góly proti Spartě přišly pozdě

Hattrick odjíždí z hlavního města bez bodů. V sedmnáctém kole superligy narazil na čtvrtý tým tabulky Spartu Praha, která dosáhla na vítězství 7:2. Brno se střelecky prosadilo až v posledních minutách hry, kdy na větší drama už nezbýval čas.
Celý článek ›