Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 468 článků
Napsal 23. říjen 2020 Tadeáš Mima

VIDEO: Hattrick proti covidu! Kouč ukazuje, jak se dá nyní trénovat

Ani současná situace není překážkou, aby se vůbec netrénovalo! Kouč Simon Šiška v přehledném videu ukazuje různé cviky k individuální přípravě, ať už na hřišti nebo třeba na schodech. Hattrick zároveň dal dohromady mapku sportovišť, kde lze cvičit v souladu s vládními opatřeními.
Celý článek ›
Napsal 22. říjen 2020 Tadeáš Mima

Dobrá kvalifikace, potom pauza. Junioři vyhlíží šanci mezi elitou

Vybojovali si top zápasy, ale zatím na svoji příležitost čekají. Junioři Hattricku úspěšně prošli kvalifikací o KB ligu, když vtom sezónu přerušila nová opatření. Svěřence kouče Jana Niznera však žene silná vize: až se opět ročník rozjede, zahrají si proti nejlepším soupeřům v republice.
Celý článek ›
Napsal 5. říjen 2020 Tadeáš Mima

Hattrick srdcem: tisíce pro nadaci přibývají

Se startem nové sezóny Livesport Superligy začal také výjimečný projekt, kterým náš klub pomáhá ostatním. Akce s názvem Hattrick srdcem už měsíc podporuje děti se zrakovým postižením, o něž se stará Společnost pro ranou péči. Florbalisté A-týmu vystříleli ve prospěch nadace už několik tisíc.
Celý článek ›
Napsal 4. říjen 2020 Tadeáš Mima

Derby pro Black Angels, druhá výhra Hattricku unikla

Možnost získat druhé vítězství v sezóně Hattrick nevyužil. V šestém kole Livesport Superligy podlehl na hřišti rivala Black Angels 2:5 a zůstává ve spodní půlce tabulky. V prostřední fázi to přitom nevypadalo špatně, když Brňané obrátili skóre dvěma slepenými góly.
Celý článek ›
Napsal 28. září 2020 Tadeáš Mima

Hattrick dlouho vzdoroval Chodovu, rozhodla třetí třetina

Dlouho to vypadalo hodně zajímavě. Florbalisté Hattricku hráli v 5. kole Livesport Superligy s favorizovaným Chodovem, který však v dosavadním průběhu soutěže už dvakrát prohrál. A úplně jednoznačný výkon nepodal ani v Brně. Třetí třetinu ale Pražané nakonec zvládli o kousek lépe.
Celý článek ›
Napsal 25. září 2020 Tadeáš Mima

Kdy bodovat, když ne teď? Hattrick se ukáže na Vinohradech

Sezónu rozjeli s jedním bodem, teď ale mohou zabrat a vrátit se do hry. Florbalisté Hattricku jedou ke čtvrtému kolu Livesport Superligy do Královských Vinohrad. Podaří se jim získat první výhru ročníku? Na straně domácích může být i borec, který ještě nedávno nastupoval za Brno.
Celý článek ›