Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 1042 článků
Napsal 25. května 2023 Tadeáš Mima

Příběh Daniela Jilčíka, který vyměnil florbalku za Himaláje

Daniel Jilčík, člen Hattricku Brno se zúčastnil jarní expedice v Himalájích. Díky dobré kondici, kterou má díky systematické přípravě mladých florbalistů v klubu, se Daniel mohl přidat k ryze dospělé výpravě – trek kolem Annapurny. Autorkou textu je paní Veronika Jilčíková, jíž tímto za zajímavý příspěvek děkujeme.
Celý článek ›
Napsal 20. dubna 2023 Tadeáš Mima

TELEVIZE SPOLU: Zhlédněte Otazník s Danem Koubkem

Exkluzivní rozhovor, který se zabývá Hattrickem Brno, si připravila Televize Spolu. V pořadu Otazník odpovídal předseda klubu Dan Koubek, který rozebral sezónu 2022/23 především z organizační stránky. Řešily se také nábory, tréninkové centrum v NC Královo Pole i řada dalších témat.
Celý článek ›
Napsal 11. dubna 2023 Tadeáš Mima

Máte dotazy na Hattrick Brno? Přijďte se zeptat přímo do centra v Králově Poli

Zajímá vás, jak funguje florbalové tréninkové centrum Hattricku Brno v NC Královo Pole? Přijďte se zeptat přímo tam! Od 11. dubna 2023 bude možné v pracovní dny dorazit v odpoledních hodinách do našeho zázemí, kde naleznete pracovníka našeho klubu. Na něj se můžete obracet s dotazy jak ohledně náboru dětí do mládežnických kategorií, tak s otázkami na rezervace hřiště pro soukromé účely.
Celý článek ›
Napsal 9. dubna 2023 Tadeáš Mima

Dorostenci uhráli na mistrovství ČR čtvrté místo

Fantastickou jízdu zakončili dorostenci na mistrovství České republiky. V sobotu vyřadili Brňané Bohemians a dostali se do bojů o medaile. Na cenný kov sice Hattrick nakonec těsně nedosáhl, celkově se však rozhodně neztratil a završil parádní sezónu super výkony.
Celý článek ›
Napsal 28. března 2023 Tadeáš Mima

Šiška: Pro Butchis jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem

Herně na tom florbalisté Hattricku Brno nebyli vůbec špatně, přesto se do finále soutěže nepodívají. V semifinále je vyřadil vítěz základní části první ligy, jímž bylo překvapení sezóny Butchis. Nejen o něm mluvil v hodnocení trenér Jihomoravanů Simon Šiška.
Celý článek ›
Napsal 22. března 2023 Tadeáš Mima

Individuality semifinále: Kdo dosud potrápil Butchis?

Semifinále první ligy se možná zatím nevyvíjí podle představ, stále však není nic ztraceno. Florbalisté Hattricku Brno budou v sobotu doma čelit mečbolu Butchis potom, co padli v úvodních dvou duelech série. Která jména na straně FBŠ mohou ještě nastartovat otočku?
Celý článek ›
Napsal 18. března 2023 Tadeáš Mima

Nevydařený vstup do semifinále, Butchis otočil

Velmi těžkému protivníkovi vzdorovali brněnští florbalisté, nicméně první bod v semifinále nezískali. Vítěz základní části Butchis je porazil 5:2, byť Brno vedlo a ještě ve druhé třetině drželo remízový stav. Možnost na nápravu bude v neděli opět venku od 17 hodin.
Celý článek ›