Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se: www.hattrick-brno.cz

Všechny články

Brno může slavit! Tradiční účastník první ligy zvládl poslední utkání baráže s velkým přehledem. Svěřenci Marka Fialy vyhráli nad Náchodem 9:1 a zdárně uzavřeli sezónu.

V sobotu, nebo v neděli se definitivně rozhodne. Jeden z těchto dnů určí, jestli se Hattrick Brno udrží v první lize i pro příští ročník. Případný úspěch týmu nad Náchodem může být spojen s důležitými statistikami hráčů.

Brňané si minulý víkend odvezli z Náchoda vedení 2–1 na zápasy. Tím se výrazně přiblížili záchraně v první lize, kterou mohou nyní završit na domácí půdě.

Hattrick odehrál dva barážové zápasy v Náchodě, ze kterých vyšel s poloviční úspěšností. Mírná výhoda přesto zůstala na straně Brna, jež si domů veze mečbol.

Záchranářská mise se přiblížila úspěchu. Brněnští hráči vedou v baráži o první ligu nad Náchodem 1–0 na zápasy a chybí jim poslední dvě vítězství. 

Hattrick už nyní ví, že hraje svoji nejdelší prvoligovou sezónu v historii. Kteří hráči z aktuálního kádru mohou dotáhnout Brno k úspěchu v baráži?

Baráž začala slibně. Hattrick zahájil sérii o udržení první ligy těsným vítězstvím nad Primátorem Náchod. Utkání přiblížil trenér Marek Fiala.

Finální mise o udržení první ligy začala. Brňané doma otevřeli baráž s Náchodem, přičemž měli výrazně více střel. Gólově však šlo o neuvěřitelně vyrovnaný duel.

Před Hattrickem stojí poslední překážka sezóny. Brňané se chtějí udržet v první lize, k čemuž potřebují porazit Náchod. Barážová série se hraje na tři vítězná utkání.